Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri

Portāls Skaties.lv šogad pastiprināti pievērsis uzmanību līdziniekiem Latvijas šovbiznesā, un viens no iemesliem tam ir pavasarī izsludinātais “Viņas melo labāk” konkurss. Piedāvājam pirmo interviju ar seriāla varoņa Roberta jeb Māra Bezmera dubultnieku Artūru Jenotu un pašu aktieri.

“Iepriekš par viņu nezināju, bet tagad zinu! Uz kredītiestādēm turpmāk sūtīšu viņu,” joko aktieris, Roberta lomas atveidotājs Māris Bezmers. Viņš atzīst, ka katru dienu nesanāk sastapt šādu cilvēku, kā arī filmēties tik īpašā sērijā (“Viņas melo labāk” līdzinieku sērija tika filmēta neatkarīgi no seriāla scenārija, un tiks izrādīta tikai digitālajā vidē – aut.)

Foto: līdzība ir acīmredzama

Filmēšana man jau ir tāds darbs, kas īpaši nepārsteidz, bet šāds pasākums [norāda uz Artūru] nenotiek katru dienu,” atzinīgi par ideju izsakās aktieris. “Varbūt pat ir nedaudz dīvaini,” smej viņš.

Artūram ir vairāk stāsti ķešā no ikdienas, kur viņu jaukuši tieši ar Bezmeru, kā arī viņa atveidoto varoni seriālā. “Nesen biju klasesbiedrenes kāzās, kur skrēja klāt mazas meitenes un prasīja, vai es filmējos “Viņas melo labāk”!? Pati pēdējā reize bija puķu veikalā, kur pārdevējs jautāja, vai esmu aktieris. Mana labā sirds lika atvildēt, ka nē!” savus piedzīvojumus klāsta līdzinieks.

“Kā mēs zinām, visās ziepju operās parādās dvīņubrāļi, tad ir skaidrs, kur meklēt,” par iespējamo nākotnes sadarbību fantazē Bezmers.

Video: pilna saruna ar aktieri Māri Bezmeru un Artūru Jenotu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl