3 komentāri

Latvija ir maza valsts, tāpēc nav jābrīnās, ka cilvēki piedalās vairākos konkursos un atlasēs pēc kārtas. Viena no tādām ir arī Elizabete Marta Mašāne, kas jau iepriekš manīta arī “UgunsGrēka” aktieru konkursā, tagad spēkus mēģināja arī portāla Skaties.lv rīkotajā “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku konkursā. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu.

“Manuprāt, nedaudz vai daudz gan pēc rakstura, gan izskata esmu līdzīga Simonai,” savu atrašanos līdzinieku konkursa atlases pirmajā kārtā, kas norisinājās modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, komentē Elizabete.

Viņa pati cenšas saskatīt sevī līdzību ar izvēlēto varoni, bet atlases dienā saņēmusi vairākus norādījumus līdzībai ar Dailes teātra aktrises Ērikas Eglijas atveidoto varoni Simonu. Un ne tikai – kad tika izziņots šis konkurss, viņa saņēmusi daudz vēstuļu no draugiem un radiem par to, ka meitenei obligāti jāpiesakās.

ROBERTA LĪDZINIEKS, TALSU PIENA KOMBINĀTA DARBINIEKS GINTS

Video: Elizabete Marta par savu dalību “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā

“Nebiju droša par savu dalību, jo šķita, ka būšu jau apnikusi visiem,” tā Elizabete Marta par savu dalību. Pārliecības nebija, jo iepriekš piedalījos arī “UgunsGrēka” aktieru konkursā, kas arī vainagojās panākumiem, jo viņa ir redzama leģendārajā lielajā seriāla finālā. “Bet beigu beigās pieteicos, un tā nu sanācis, ka atkal esmu šeit,” priecīgi stāsta viņa.

Elizabete Marta sevi uzskata par pašmāju seriālu fani, jo gan “UgunsGrēkam”, gan arī “Viņas melo labāk” seriāliem viņa redzējusi un sekojusi līdzi visām sezonām. “Man mīļākais tēls laikam būs Māris. Izskata dēļ,” smaida viņa.

Tāpat kā citi konkursanti, arī Elizabete Marta kameras priekšā ir gatava uz visu. “Saprāta robežās, protams!” piebilst meitene.

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl