2 komentāri
Trīs Robertiņi vienuviet! “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieki debitē filmēšanas laukumā
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Otrdien, 1. augustā, modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” norisinājās kas iepriekš nebijis – tika speciāli filmēta “Viņas melo labāk” sērija, kas tiks izrādīta tikai digitālajā vidē. Klāt bija arī portāls Skaties.lv, kas dokumentēja visu šo pasākumu.

Vēl pirms “Rīga Plaza” atvēršanas pie durvīm jau pulcējas bariņš satraukušos cilvēku, kuri ar smaidu sejā gaidīja piepildāmies savu sapni – darboties īstā filmēšanas komandu. Seriāla veidotāji šodien ieradās ar visu profesionālo sastāvu, lai nofilmētu “Viņas melo labāk” varoņu līdziniekus.

Kā pēc pasākuma atzina paši dalībnieki, ir milzīgs saviļņojums un prieks par doto iespēju. Daudzi līdz pat pēdējam brīdim neticēja, ka tas reāli notiks.

LĪDZINIEKU KONKURSA DALĪBNIEKI FILMĒŠANAS LAUKUMĀ ATRADĀS JAU NO PAŠA RĪTA

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa kulminācija

Šodien filmēšanas laukumā viņiem pievienojās gan Māra lomas atveidotājs Andris Bulis, gan arī Robertiņa spēlmanis, aktieris Māris Bezmers. Viņi kopā ar konkursa laureātiem (kurus Bulis, starp citu pats izvēlējās, kopā ar atlases žūriju) darbojās pēc īpaši sarakstīta scenārija.

Tajā gan neiedziļināsimies, lai nebojātu pārsteigumu par to, kas sagaidāms gala rezultātā, taču varam pačukstēt, ka ar vienu no aktieriem būs īpaša sadarbība.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl