Trakākās Viņas melo labāk fanes noskaidrotas!

11 komentāri
Trakākās Viņas melo labāk fanes noskaidrotas!
Foto: konkursa materiāli

Jau otrais šīs vasaras seriāla Viņas melo labāk konkurss noslēdzies, kurā ļoti pārliecinoši uzvarēja Indras Zemmeres iesūtītā četrotne. Tieši viņa ar četrām priekšplānā redzamajām draudzenēm dosies uz seriāla filmēšanas komandas ballīti.

Turpat divas nedēļas bija iespējams mums iesūtīt bildes ar savām trakākajām vasaras ballītēm vai arī kādas seriāla epizodes inscenējumu, kas ļautu piedalīties konkursā, kurā varēja iegūt iespēju nokļūt ekskluzīvā seriāla Viņas melo labāk burziņā. Par iesūtītajām bildēm varēja arī balsot, bet tie bija tikai 50% balsu skaita. Otra puse piederēja seriāla veidotāju radošajai komandai, bet, tā kā pirmā vieta pārliecinoši atrāvās no pārējām dalībniecēm, nebija šaubas par šā konkursa uzvarētāju.

Apsveicam Indru Zemmeri ar draudzenēm, kura iegūst šo lielisko iespēju. Uzvarētāju lūdzam sazināties ar mums, piesakoties e-pastā (pasts@skaties.lv). Turpmāk piedāvājam apskatīt visas konkursantu bildes!

FOTO

TOP komentāri

 • Ze
  +4 +4 0

  Ze

  Daži cilvēki dzīvo savā planetārijā ,vispār neredzot un nedzirdot ,kas notiek apkārt:D Angliski ir labs vārds ,kā šo situāciju apraksta- ignorant!
 • Lo
  +2 +2 0

  Lo

  Jums hateriem vienkarši skauž ka šis skaista četras draudzenes ir vinejušas šaja konkursa.
 • Tūtiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl