Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Vismazāk pazīstamā, bet noteikti atraktīvākā būtne starp “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa uzvarētājiem bija liepājniece Jolanta Valtere. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu.

“Ja man tiktu dota tikai viena minūte, varu teikt, ka esmu atraktīva, mērķtiecīga, izpalīdzīga, ar augstu atbildības sajūtu, mīlu dzīvniekus un strādāju ļoti nopietnu darbu ikdienā,” sevi pirmo reizi portāla Skaties.lv lasītājiem prezentē Jolanta, kura savu dienas maizi pelna, strādājot Liepājas pašvaldībā.

Viņas darba pienākumos ir darbs ar domes deputātiem, ar tehnisko darbu un daudz ko citu, kas atšķiras no viņas radošās dvēseles.

Foto: Jolanta Valtere līdzinieku konkursā

Konkursam pieteikties viņu pamudinājis darba kolēģis, jo ikdienā spilgti redzamas gan labās aktiermeistarības, gan arī izteiktas seriāla varones Baibas īpašības. “Draudzenes man teikušas, ka es visu laiku kā aktrise uzvedoties, lai gan es jau tikai tā dauzos,” savas ikdienas izdarības ar smaidu komentē līdzinieku konkursa viena no uzvarētājām.

Jolanta Baibas kategorijā izrādījās pārāka par visām konkurentēm, kas Jolantai vēderā jau lēnām rosināja satraukumu, jo tad viņa saprata, ka šis viss ir reāli. “Es esmu ļoti paškritiska būtne un saprotu, ka vizuāli jau es tai Baibai nemaz tik ļoti nelīdzinos, tad ar temperamentu un izturēšanos dzīvē gan,” par savu līdzību ar seriāla varoni stāsta viņa.

Video: intervija ar atraktīvo Jolantu

 

Jau no mazotnes Jolanta sapņojusi par dziedāšanu, bet “X Faktoram”, viņa atzīst, kautrējusies pieteikties. “Es kaut kā domāju, ka tas nav man! Domāju, ka varbūt jādod vairāk iespēju jaunajiem talantiem un jaunām iespējām. Un šobrīd man šķita interesants šis projekts, un lai man saņemtos uz kaut kādu lielo pasākumu, ielienu savā aliņā, tad pabāžu galvu laukā un saprotu, ka esmu gatava. Bet šim nu jau ir par vēlu!”

Lasi vēl