TIKAI TE: Viņas melo labāk pēdējo sēriju aizkadru kuriozi

Komentāri

Kurš tad vairs var saskaitīt, kura seriāla Viņas melo labāk aizkadru daļa šī ir (varam pačukstēt, ka septītā), taču šī ir PIRMĀ reize, kad piedāvājam tos noskatīties no jaunākajām vakardienas un aizvakardienas sērijām. Tieši tas, kas nepieciešams nedēļas pēdējās darba dienas iesākumam, vai ne? :)

Kā zināms, pēdējās sērijās lielākās epopejas centrā nonācis Konrāds un Jolanta, kuru dzīvē atkal iejaucies negantais Māris, bet uzreiz aiz viņiem godpilno otro vietu intrigās ieņem neviens cits kā Mārtiņš ar Martu. Noskaties, kā tik tikko redzētās sērijas filmēja, un novērtē, cik sirsnīgā gaisotnē dzīvojas aktieri ar filmēšanas komandu, un kā skatītāju iemīļotais seriāls pie viņiem nonāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

P.S. Starp citu, nepalaid garām jaunumus, jo drīzumā publicēsim arī ekskluzīvu galeriju, kas būs kā ieskats jaunajā, vēl pavisam nezināmajā ceturtās sezonas tapšanā.

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl