Komentāri

Šodienas “Viņas melo labāk” sērijā Māris pierādīja, ka vecie niķi nekur nav zuduši – patīk un patiks viņam meitas mīlēt. Pat tad, ja viņa sirds ir aizņemta. Viņš bija redzams kopā gultā ar kādu Jūrmalā satiktu dāmu, kura pārrakstīja visu seriāla vēsturi…

Iepriekšējās sezonās skatītāji bija redzējuši vien Martas kailo muguru mīlas ainā ar viņas mīļoto Mārtiņu, taču šosezon seriāla veidotāji spēruši soli krietni tālāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar Māris ar Arvi skraidīja apkārt pa Jūrmalu, meklēdami blēdi Fēliksu, kas no Margo izkrāpa dzīvokli. Kādā brīdī viņi piestāja ceļmalā, kur daiļai blondīnei bija salūzis velosipēds. Māris situācijas gaitā palūdza viņas numuru, bet jau šodienas sērijā bija redzams kadrs, kurā viņi abi guļ kaili gultā.

Par kailumu varēja pārliecināties mirkli vēlāk, kad dāma cēlās no gultas, lai dotos uz dušu, un skatītājiem pavērās skaists skats.

Video: seriālā “Viņas melo labāk” redzamas krūtis

Foto: kadri no pikantās epizodes

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl