“Tiešām kā spītīga aita!” Elīna Vāne atbild ļaunajiem komentētājiem internetā

10 komentāri

Ne visi TV3 karstākā seriāla fani izsaka tos labākos komentārus par redzētajām epizodēm vai aktieriem. Daudzi no “Viņas melo labāk” skatītājiem bilduši arī ļaunas un dzēlīgas piezīmes!

Nebūs melots, sakot, ka aktrises Elīnas Vānes tēls seriālā ir viens no visilgākajiem un spilgtākajiem, tamdēļ par mākslinieces veikto darbu skatītāju komentāri dalās – citi Baibu slavē, citi peļ!  TVPlay komanda šos visus komentārus apkopoja un lūdza tos komentēt seriāla zvaigznei!

Ko par šiem komentāriem domā viena no iespaidīgākajām seriāla “Viņas melo labāk” aktrisēm – Elīna Vāne, skaties augstāk pievienotajā video!

Ja arī Tev ir kāda piezīme par redzētajām seriāla epizodēm un aktieriem, pievieno to komentāru sadaļā!

Skaties seriālu ”Viņas melo labāk” kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Inese
  +13 +12 -1

  Inese

  Baiba ir super! Varētu teikt, ka sižetus ar Baibu vienmēr gaidām ar nepacietību.
 • Ingus

  Ingus

  Mīļā Baibiņa man patīk tava un Roberta loma un es gribu lai jūs aprecētos un būtu bērns un būtu laimīga ğimene
 • Krista

  Krista

  Paldies Elīnai Vānei par spilgto tēlojumu, man atšķirībā no žultainajiem latviešiem, kuru ir ne mazums, ļoti patīk tieši Baiba ar savu raksturu un izdarībām, īpaši pret mums sievietēm tik tipisko Irēnas lomas atveidotāju, klasisko, tipisko vīramāti. Atpazinu savējo, tas ir tik ārkārtīgi precīzi!Pats seriāls ir dinamisks, interesants, visu laiku kustībā, absolūts pretstats "Ugunsgrēkam" vai "Svešajai sejai", kur Gorodeckas izdomā bij pliekana, nabadzīga un skatītājus aizbaidoša! Jā un ja mana meita latviešu seriālus nespēj skatīties, šis ir viens no tiem, kur labprāt iemet aci. Paldies Baibiņai un pārējiem par jaukajiem brīžiem!! ¡

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl