“Tai “vecenei” nu gan ir krampis!” Jaunie “Viņas melo labāk” aktieri jautrojas par sevi un savām lomām seriālā

9 komentāri

Kanāls Tv3 seriāla “Viņas melo labāk” jauno, sesto sezonu sāk ar jauniem labumiem! Jau no pirmdienas tavu TV ekrānu rotās tautā iemīļotais “Viņas melo labāk” ar jau iecienītiem un jauniem aktieriem! Kā izziņots, jauno aktieru sastāvs šajā sezonā ir varen raibs.

Portāls Skaties.lv nedēļu pirms lielā starta priecē seriāla fanus ar jau iecienītu aktieru intervijām, lai saprastu, vai lomas, ko viņi atveido seriālā atbilst arī viņu dzīvei, vai arī otrādāk – viņi dzīvē un seriālā ir pilnīgi citas personības?!  Skaties.lv šo jautājumu jau uzdeva aktierim Andrim Bulim, kurš seriālā attēlo Māri, vairāk skaties šeit! Kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Evijai Skultei, kura seriālā spēlē Martas lomu, vairāk meklē šeit!  Atbildes uz jautājumiem sniedza arī seriāla stabilākais pāris – Elīna Vāne un Māris Bezmers, vairāk lasi šeit! Kā arī, daiļava, aktrise Anete Krasovska, vairāk skaties šeit!

Nu pienācis laiks atklāt kādi ir jaunie seriāla aktieri. Ar viņu atveidotajiem tēliem vairāk varēs iepazīties jaunajā seriāla sezonā, taču kādi viņi ir dzīvē? To skaties augstāk pievienotajā video!

Jauni varoņi nesīs jaunus sarežģījumus

Šīs sezonas gaitā jau agrāk iepazītajiem varoņiem pievienosies virkne jaunu tēlu.

Par Māra pagātni atgādinās Samanta, kuru seriālā tēlo Liene Sebre. Samanta ir viltīga jauna sieviete, kura dievina labu un vieglu dzīvi. Dzīvē viņai nav nekā svēta, un par naudu viņa varētu pārdot visu. Ar savu šarmu un viltību viņa pievilina vīriešus, pieradina viņus, bet pēc tam sāk viņus izmantot. Vai par viņas upuri kritīs arī Māris?

Kolorīto tēlu pulciņam pievienosies arī Ligita, Martas māsīca, kuras lomā iejutusies šarmantā Dita Lūriņa. Viņas varone ir ļoti vienkārša, sirsnīga, gādīga meitene, kura piedevām vēl lieliski gatavo. Ligita ir ieradusies Rīgā no mazas provinces pilsētiņas, lai uzsāktu savu dzīvi no jauna. Viņa ir nedaudz naiva un nepieredzējusi, tāpēc ik pa laikam nonāk kuriozās un komiskās situācijās.

Māra meitas Marijas dzīvē ienākušais sveštautietis Markus ir pilnīgs pretstats Arvim – Mārtiņa Upenieka atveidotais puisis ir ļoti gādīgs, pakalpīgs un pievērš Marijai tik daudz uzmanības, ka pretoties viņam ir praktiski neiespējami. Bet kas patiesībā slēpjas aiz gudra un šķietami ideālā puiša pievilcīgās ārienes un vai patiešām Marijas Dānijā satiktais jaunais draugs ir tik labsirdīgs un gādīgs, kā izliekas?

Reiņa (Gints Andžāns) birojā būs divas jaunpienācējas, un atšķirīgākas dāmas vienā darbavietā grūti iedomāties. Zanes Dombrovskas atveidotā Madara, kuru saista sena draudzība ar Martu, ir ļoti labsirdīga. Viņai nepatīk intrigas un viņa ātri iemīlas. Tāpēc Madarai gadās arī ļoti ciest, jo dzīve jaunajai dāmai vienmēr sagādā pārbaudījumus, ar kuriem viņa ne vienmēr pati spēj tikt galā bez draudzeņu palīdzības.

Ingas Tropas atveidotā Lauma ir sieviete, kura zina, ko grib no dzīves. Viņa ir precējusies ar sliktas reputācijas vīrieti – Ginta Grāveļa atveidoto Raivo ar iesauku Melnais –, kurš apgrozās kriminālajā pasaulē, taču viņai nav drosmes dzīvesbiedram pretoties. Lauma cenšas norobežoties no sava vīra netīrajām, izdomātajām intrigām un plāniem, taču tas viņai padodas ar grūtībām.

Jauno varoņu dzīves krustosies ar jau iemīļoto personāžu atveidotājiem – Eviju Skulti, Karīnu Tatarinovu, Aneti Krasovsku, Kristianu Kareļinu, Lauri Reiniku, Juri Bartkeviču, Ievu Florenci, Andri Buli, Kārli Neimani, Lauri Dzelzīti, Māri Bezmeru, Ēriku Egliju, Sarmīti Rubuli, Gintu Andžānu, Daini Gaideli, Elīnu Vāni, Veltu Straumi, Lauri Subatnieku un citiem.

Tiekamies karstākajā piedzīvojumā TV3 kopā ar “Viņas melo labāk” varoņiem jau no 21. maija ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20:20!