Svētki ”Viņas melo labāk” faniem! Seriālā uz palikšanu atgriežas Margarita

Seriāla ”Viņas melo labāk” fanus šonedēļ sagaidīja priecīgs pārsteigums – stāstā negaidīti atgriezās aktrises Karīnas Tatarinovas atveidotā Margarita. Kā Skaties.lv atklāj seriāla veidotājs Rimvīds Martinaitis, viņa ir atpakaļ uz palikšanu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • andis
  • Kā to ņem

   Kā to ņem

   Tas ir Lietuvas seriāls, kurš tiek pārkopēts Latvijā ar latviešu aktieriem. Tēliem citi vārdi, bet sižets identisks, ja skaties mūsu VML, atrodi YouTube Lietuvas oriģinālu. Ieslēdz 6 sezonu un redzēsi identiskas ainais, bet ar citiem aktieriem un lietuviešu valodā. Roberts - Robertas, Baiba - Jurate, Irēna - Irena, Fēlikss - Feliksas, Ketija - Sandra, Indulis - Česlovas, Katrīna - Ieva. Starp citu Āmanis tēlos vēl 2 sezonas galvenjās lomā, bet Inga Krasovska (Katrīna) nākamajā būs redzama, bet aiznākamajā jau galvenajās lomās, bet tad abi pēc divām sezonām pazudīs.
 • andis

  andis

  Wikipēdijā raksta romānus? Protams, to ka viss mainīsies sen visi zini, tikai šitā izzīlēt 4 gadus uz priekšu? Tad jau te sadarbojas ar ekstrasensu cīņām!
  • Tas viss rakstīts Lietuvas vikipēdijā

   Tas viss rakstīts Lietuvas vikipēdijā

   Paskaties varoņu aprakstus un tēlu parādīšanās tabulu. Ieraksti google moterys meluoja geriau un palasi pats.
 • Ha

  Ha

  Zinu Lietuvas seriāla sižetu, tagad atgriežas Margo, tad Silvestrs, (Margo tēvs), tad Reinis, tad Simona (tur gan tā vēl aizvien ir Kristīne, jo Lietuvas orģinālā tādas Simonas nav. Ar Kārli precējās, Ar Konrādu un Reini, dzemdēja bērnu tā pati Kristīne, bet Inita Dzelme atteicās šo lomu turpināt spēlēt, jo gaidīja bērnu. Tā Kristīnes tēls pārtapa Simonā, bet liktenis jau tas pats.), taču gan Margo, gan Simona pēc 2 sezonām pazudīs uz neatgriešanos, arī Silvestrs vari nebūs redzams. Pēc divām sezonām līdzās iepriekšminētajiem varoņiem uz neatgriešanos pazudīs arī Marija, Baiba, Fēlikss un Reinis. Pēc divām sezonām pazudīs arī Roberts, Māris, Arvis un Irēna, taču viņi sezonu vēlāk atgriezīsies. Vienu sezonu, kad gandrīz visi galvenie tēli pazudīs, uzradīsies jauni tēli līdzās Martai, Kostjam un Olgai. Seriāla kādu laiciņu pēc 4-5 sezonām pavīdēs Dainis un Jānis, taču Lietuvas seriāla jaunākajā sezonā seriālā būs redzami tikai Roberts, Irēna un Marta, kā arī veca kaimiņiene, kurai iepatiksies Roberts, Martas brālis, kurš kopš bērnības guļ komā, jo iekritīs akā (viņi ar Robertu būs bērnības draugi) un viena smuka meiča, kuras lomu seriāla vēl nesaprotu. Neticat? Palasiet
  Moterys meluoja geriau Vikipēdijas lapu (lietuviski neticami viegli ir visu saprast.)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!