”Strādāju, atpūšos un ceļoju,” aktrise Evija Skulte priecājas par silto laiku un bauda dzīvi uz pilnu klapi

0 Komentāru
”Strādāju, atpūšos un ceļoju,” aktrise Evija Skulte priecājas par silto laiku un bauda dzīvi uz pilnu klapi
Foto: Toms Norde

Seriāls ”Viņas melo labāk” kanālā TV3 uzņem apgriezienus un priecē skatītājus katru vasaras nedēļu no pirmdienas līdz ceturtdienai. Seriāla zvaigzne, Martas lomas atveidotāja un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte portālam Skaties.lv atklāja to, ka šī vasara pagaidām iesākusies ļoti veiksmīgi.

Seriāls kanālā jau rit sesto sezonu. Nav vēl apnicis?

Nē, ar to ir jātiek galā tad, ja nāk virsū depresija un neko negribas darīt kā tikai atpūsties. Tad ir jāsaņemas un jādara, bet šis nav tas gadījums. Mums šeit arī nav baigi daudz variantu – kā lomas ir uzrakstītas, tā ir uzrakstītas. Ja mans tēls ir uzrakstīts 10 sezonām uz priekšu, tad nevaru tagad pateikt nē. Vai citā gadījumā scenārijs ir krasi jāmaina un kāds cits aktieris jāliek manā vietā. Tas būtu apgrūtinājums, un sagādātu neērtības visiem, jo Martas tēls vēl kādu laiciņu būs.

Bet kaut kad jāatpūšas arī ir, ne tā?

Mums ik pa brīdim ir pauzītes, piemēram, tagad bija pusgads. Tajā laikā pagūsti atvilkt elpu un ar pēc laika ir baigais prieks atkal satikties ar visiem. Man šķiet, ka es ne no viena aktiera, kurš filmējas šajā seriālā, būtu dzirdējusi, ka negribētu vairs filmēties. Izņēmums bija Kristīne Dzelme, jo viņa pievērsās ģimenei. Bet man pašai tā nav bijis, ja nu vienīgi sezonu beigās, jo nofilmētas 86 sērijas, un tad domāju – paldies Dievam, būs miers uz kādu brīdi. Bet veiksmīgi ir tas, ka ir tie pāris mēneši atelpai, un tad ar prieku atkal dodamies darbā.

Teātra sezonā kāpjat ”uz dēļiem”, vasarā – filmējaties. Kur paliek laiks sev?

Tas ir kā kuru gadu, bet teātrī arī nav tā, ka nepārtraukti ir jāmēģina un jākāpj uz skatuves. Kaut kur starpā, pa vidu visam rodas tie brīvie brīži, un aktieri, man šķiet, katrs ir iemācījušies savu brīvo brīdi pēc iespējas pilnvērtīgāk izmantot un atpūsties. Šogad vismaz ir tā, ka jūtu, ka maijs un aprīlis ir bijis pabrīvāks, un tagad priecājos par vasaru, ko izbaudīšu, lai atkal var atsākt filmēties. Protams, nav tā, ka man būtu normāls atvaļinājums mēneša garumā, bet ik pa laikam var sagrabināt brīvās dienās.

Ko sagaidīsim no Martas šajā sezonā?

Viņa ir tāda ļoti nežēlīga un atriebīga. Man kā Evijai dzīvē nav doti tādi apstākļi, lai rīkotos kā Marta, bet viņa baigi izrēķināsies ar visiem, kas nedarīs pa viņas prātam. Tāpat viņai seriālā ienākušas jaunas draudzenes – Margarita un Simona devušās prom, tāpēc bija vajadzīgs kaut kas vietā. Dita Lūriņa jeb Ligita ir viņas māsīca no laukiem, un tad nu Marta dabūjusi sev upuri, ko mācīt kā dzīvot. (Smejas.) Tas Martai patīk, un beidzot ir kāds, kas viņu klausa, tad nu viņa izpildīsies pēc pilnas programmas. Protams, tas atspēlēsies arī pret viņu pašu saistībā ar Kostju. Būs arī jārisina Māra meitas problēmas. Pagaidām īsumā tas arī viss. Es domāju, ka būs jautra sezona.

Kas pašai jauns, ko gribētu pastāstīt faniem?

Nekas radikāli jauns nav. Strādāju, dzīvoju un ceļoju. Priecājos par bērna panākumiem, kas labi mācās. Baudu dzīvi. (Smaida.)

0 Komentāru