Spraiga Viņas melo labāk nedēļa – Simona šķirsies jau otro reizi, seriālā atgriezīsies visu iemīļotā Baiba!

0 Komentāru
Spraiga Viņas melo labāk nedēļa – Simona šķirsies jau otro reizi, seriālā atgriezīsies visu iemīļotā Baiba!
TV3 publicitātes foto

Kā vienas intrigas norimst, tā citas plaukst un zeļ – Simona savu laiku lieki netērē, un, kā viņai kaut kas nepatīk, metas cita vīrieša skavās. Tā tas notika ar Kārli, tā tas notiks arī ar Konrādu – gaidāma vēl viena (nu jau kārtējā) šķiršanās drāma. Un ne tikai tas – valcēnietim no Īrijas atgriezīsies māsa, skatītāju iemīļotā Baiba. Ieskatīsimies kanāla TV3 anotācijā, lai noskaidrotu, ko tad varam gaidīt gaidāmajā nedēļā.

Arvis iekulsies nepatikšanās?

Lai gan bandīta dzīve gan Arvim, gan Mārim, šķiet, ir aiz muguras, un abu lielākā rūpe ir Marija, izskatās, ka tas tomēr paliek asinīs, un Arvis gatavs atkal atgriezties uz noziegumu takas. Šoreiz ir runa par kādu īpašumu, ar kuru viņš cenšas kādu pamatīgi apkrāpt. Tā kā jau vairākkārt Andra Buļa atveidotais Māris pierādījis, ka potenciāli nācis pie prāta, viņš pilda drauga funkciju un cenšas Laura Dzelzīša tēlu atrunāt no nelietībām.

Spriežot pēc anotācijas, Arvis viņu nepaklausa, un nākamās nedēļas beigās viņu mājās sagaidāms liels pārsteigums, taču nav teikts kāds. To noskaidrosim jaunākajās Viņas melo labāk sērijās.

Foto: Viņas melo labāk iepriekšējo sezonu filmēšanas laukums

Konrāds izšķiras no Simonas un sagaida Baibu

Kas tapis negodīgā veidā, tam nav lemts ilgs mūžs – Jūrmalā mazais romāniņš starp Konrādu un Simonu pārauga mīlestībā, ja to tā var nosaukt. Ērikas Eglijas spēlētais blondais tēls gan mūždien ar kaut ko nav mierā, jo uzskata, ka viņai apkārt tikai negodīgi vīrieši, lai gan pati metusies dēkā vēl precēta būdama. Nu rādās, ka arī Kārļa Neimaņa varonis viņai apnicis, un tagad pa īstam ir gatava pielikt punktu viņu abu attiecībām.

Pēc tam, kad puisis savas mīlas likstas būs “izrisinājis”, viņš kādu dienu atgriezīsies savā dzīvoklī, bet tur priekšā būs kaitinošā māšele, kura noteikti atgriezusies ar jauniem stāstiem no Īrijas. Kas viņai šoreiz būs padomā? To un daudz ko citu noskaidro seriāla Viņas melo labāk jaunākajās sērijās portālos TVPlay un Skaties.lv, kā arī, protams, kanālā TV3 katru darba dienas vakaru plkst. 20:20.

0 Komentāru