1 komentārs
Šovakar “Viņas melo labāk” gaidāms jauns tēls, kas “jauks gaisu” visai sezonai
TV3 publicitātes foto

Lai gan vasarīgais laiks šogad nedaudz klibo vēl, seriāls “Viņas melo labāk”, kas daudziem asociējas tieši ar šo gadalaiku, tikai sāk uzņemt apgriezienus. Atmiņas zudumi, superspējas un mīlas intrigas ir tikai sākums. Šī vakara sērijā gaidāma arī debija jaunam tēlam – Jura Bartkeviča atveidotajam Fēliksam.

Šī nedēļa iesākās ar šoku Margaritai – nespēja savilkt kopā firmas galus un apzagtais dzīvoklis liek viņai balansēt uz bankrota malas. Spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas kanāla TV3 lapā, viņai palīgos nāks kāds vīrs.

Tas būs iemīļotais aktieris Juris Bartkevičs jeb ļoti slīpētais un reizē iznesīgais cilvēks – hameleons Fēlikss Šmakovs. No skata šarmants un ļoti svarīgs kā varens uzņēmējs vai politiķis. Tikai tie daži cilvēki, kas pazīst viņu reālajā dzīvē, pārliecinās, ka viņš ir vilks jēra ādā.

PIEDALIES “VIŅAS MELO LABĀK” AKTIERU LĪDZINIEKU KONKURSĀ

Foto: Juris Bartkevičš debitēs seriālā “Viņas melo labāk”

Fēlikss bija precējies pat trīs reizes, taču visas trīs sievas šo pasauli atstāja dīvainos, pat aizdomīgos veidos. Ne tuvākajiem, ne tiesībsargājošajām iestādēm tā arī neuzdevās uzzināt, vai Fēliksam ar šīm nāvēm ir bijis kāds sakars. Ļoti viltīgs un slīpēts vīrelis, kas dzīvē ir gājis caur uguni un ūdeni. Viena no sievām, kas pameta šo pasauli, atstāja viņam pieticīgu mājiņu un meitu Ketiju, kuru seriālā atveidos daiļā Lelde Dreimane.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl