Komentāri
Šonedēļ “Viņas melo labāk” debitēs skaistās aktrišu konkursa uzvarētājas
Foto: Toms Norde

Kāds atceras, kādam varbūt no atmiņas pagaisis pagājušā gada vasaras karstākais konkurss, kurā “Viņas melo labāk” veidotāji seriālam meklēja papildinājumu ar portāla Skaties.lv starpniecību. Galu galā, tika izvēlētas divas meitenes, kuras jau šonedēļ piedzīvos savu lielo debiju TV ekrānos.

Uzvarētājas bija rīdziniece Monika Marija Messinga un Sigita Permina no Jelgavas, kuras izturēja konkursu, aiz sevis atstājot aptuveni 2000 gribētājas. To, ka tikšu tālāk, gan negaidīju. Skatījos no malas, kā pārējām iet, un man likās, ka vairākas pat ir labākas par mani. Abas ar Sigitu bijām visīsākās meitenes. Pārējās bija garām kājām, dažas pat modeles. Domājām, ko mēs vispār tur darām,” sarunā ar portālu Skaties.lv pagājušā pavasara notikumu atceras Monika.

Monika nākotnē vēlas kļūt par TV producenti, par ko pašlaik arī studē Latvijas Universitātē, bet Sigita šogad pabeidza studijas Banku augstskolā.

TV6 MEITENE MONIKA MARIJA MESSINGA INTERVĒ PAŠMĀJU DRIFTERI IVO CĪRULI

Foto: Sigita un Monika aktrišu konkursa atlasē

Monika pirmo reizi seriālā parādīsies 67. sērijā jeb rītvakar, 23. augustā, bet Sigita savu zvaigžņu stundu piedzīvos dienu vēlāk.

Rīdziniecei šis būs īpaši veiksmīgs gads televīzija, jo bez debijas seriālā viņa kļuva arī par kanāla TV6 aprīļa meiteni.

Lasi vēl