Komentāri
Šonedēļ “Viņas melo labāk” debitēs skaistās aktrišu konkursa uzvarētājas
Foto: Toms Norde

Kāds atceras, kādam varbūt no atmiņas pagaisis pagājušā gada vasaras karstākais konkurss, kurā “Viņas melo labāk” veidotāji seriālam meklēja papildinājumu ar portāla Skaties.lv starpniecību. Galu galā, tika izvēlētas divas meitenes, kuras jau šonedēļ piedzīvos savu lielo debiju TV ekrānos.

Uzvarētājas bija rīdziniece Monika Marija Messinga un Sigita Permina no Jelgavas, kuras izturēja konkursu, aiz sevis atstājot aptuveni 2000 gribētājas. To, ka tikšu tālāk, gan negaidīju. Skatījos no malas, kā pārējām iet, un man likās, ka vairākas pat ir labākas par mani. Abas ar Sigitu bijām visīsākās meitenes. Pārējās bija garām kājām, dažas pat modeles. Domājām, ko mēs vispār tur darām,” sarunā ar portālu Skaties.lv pagājušā pavasara notikumu atceras Monika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Monika nākotnē vēlas kļūt par TV producenti, par ko pašlaik arī studē Latvijas Universitātē, bet Sigita šogad pabeidza studijas Banku augstskolā.

TV6 MEITENE MONIKA MARIJA MESSINGA INTERVĒ PAŠMĀJU DRIFTERI IVO CĪRULI

Foto: Sigita un Monika aktrišu konkursa atlasē

Monika pirmo reizi seriālā parādīsies 67. sērijā jeb rītvakar, 23. augustā, bet Sigita savu zvaigžņu stundu piedzīvos dienu vēlāk.

Rīdziniecei šis būs īpaši veiksmīgs gads televīzija, jo bez debijas seriālā viņa kļuva arī par kanāla TV6 aprīļa meiteni.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl