1 komentārs

Jā, kā jau, iespējams, daudziem skatītājiem raisījās aizdomas, Baiba ir stāvoklī no sava mīļotā, kurš tik tikko “paņēma vagu” un viņu pameta. Kā tas viss atrisināsies?

Baiba atgriežas no ārstniecības iestādes un paziņo Konrādam un Jolantai pārsteidzošus jaunumus. Monika pārdzīvo, ka Ričards viņu aizmirsis. Mārtiņš kļūst ļoti pakalpīgs pret Martu, un viņai sāk rasties aizdomas, ka Baiba nav melojusi, un varbūt Mārtiņu patiešām interesē tikai viņas vasarnīca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marta atzīstas Simonai, ka viņa ir neprātīgi iemīlējusies Mārtiņā. Baiba lūdz Konrādu sameklēt Mārtiņu. Mārtiņš zvēr Martai, ka viņu galīgi neinteresē viņas vasarnīca.

Mārtiņš uzzinās par Baibas grūtniecību?

Rezultāti:
80%

Jā, Konrāds viņam to pateiks

11%

Jā, viņš to uzzinās no pašas Baibas

4%

Nē, viņa to veiksmīgi noslēps

5%

Ko!? Baiba ir stāvoklī!? Pa kuru laiku?

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

  • Ne, ne, ne!
    +2 +2 0

    Ne, ne, ne!

    Šis ir tik skumdinošs sižeta pavērsiens! Ja līdz šim patika seriāls, tad šis tipiskais un visos meksikāņu seriālos izmantotais klišejiskais sižets pamatīgi skumdina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl