1 komentārs

Jā, kā jau, iespējams, daudziem skatītājiem raisījās aizdomas, Baiba ir stāvoklī no sava mīļotā, kurš tik tikko “paņēma vagu” un viņu pameta. Kā tas viss atrisināsies?

Baiba atgriežas no ārstniecības iestādes un paziņo Konrādam un Jolantai pārsteidzošus jaunumus. Monika pārdzīvo, ka Ričards viņu aizmirsis. Mārtiņš kļūst ļoti pakalpīgs pret Martu, un viņai sāk rasties aizdomas, ka Baiba nav melojusi, un varbūt Mārtiņu patiešām interesē tikai viņas vasarnīca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marta atzīstas Simonai, ka viņa ir neprātīgi iemīlējusies Mārtiņā. Baiba lūdz Konrādu sameklēt Mārtiņu. Mārtiņš zvēr Martai, ka viņu galīgi neinteresē viņas vasarnīca.

Mārtiņš uzzinās par Baibas grūtniecību?

Rezultāti:
80%

Jā, Konrāds viņam to pateiks

10%

Jā, viņš to uzzinās no pašas Baibas

4%

Nē, viņa to veiksmīgi noslēps

5%

Ko!? Baiba ir stāvoklī!? Pa kuru laiku?

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

  • Ne, ne, ne!
    +2 +2 0

    Ne, ne, ne!

    Šis ir tik skumdinošs sižeta pavērsiens! Ja līdz šim patika seriāls, tad šis tipiskais un visos meksikāņu seriālos izmantotais klišejiskais sižets pamatīgi skumdina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl