Seriāls Viņas melo labāk meklē četras draudzenes!

32 komentāri
Seriāls Viņas melo labāk meklē četras draudzenes!
Foto: TV3 Publicitātes foto

Seriāla Viņas melo labāk sarūpējis patīkamu pārsteigumu un dāvanu seriāla fanēm! Ja esat četras brīnišķīgas un apburošas draudzenes, iesūtiet kopbildi Skaties.lv, un Jums būs iespēja ne tikai apmeklēt seriāla filmēšanas laukuma aizkulises, satikt aktierus un seriāla veidotājus, bet arī FILMĒTIES seriālā! 

Tā ir absolūti vienreizēja, absolūti unikāla iespēja gan uzzināt, kā notiek seriāla filmēšana, gan arī piedalīties seriāla tapšanā. Konkurss norisināsies līdz 26. jūnijam, tāpēc visas draudzenes, kas kāro piedalīties, var safotografēt smukas bildes Līgo svētkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas Tev jādara?

Atrodi kopbildi ar savām draudzenēm. Pievieno fotogrāfiju zemāk dotajā kontaktformā, norādi savu vārdu, tālruņa numuru, e-pastu un pavisam īsi apraksti, kā un kāpēc tapis foto. Neaizmirsti nospiest pogu SŪTĪT:).

Mēs saņemsim Tavu foto, un cilvēkiem būs iespēja balsot par Jums! Tāpēc pastāsti par dalību konkursā saviem draugiem un draudzenēm – lai Jūs atbalsta!

Svarīgi! Konkursa dalībnieces, kas vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu, uzvaras gadījumā filmēties varēs ar vecāku atļauju!

Kā notiks vērtēšana?

Pēc bildes iesūtīšanas, tā būs publiski apskatāma portālā Skaties.lv, šajā pašā rakstā. Cilvēki fotogrāfiju varēs apskatīt un nobalsot. Tā fotogrāfija, kas saņems vislielāko balsu skaitu, uzvarēs konkursā, un draudzeņu četrotne varēs piedalīties seriāla Viņas melo labāk filmēšanā. Taču arī otrajai un trešajai vietai būs pārsteigums. Tāpēc pāršķirsti fotoalbumu, izvēlies, Tavuprāt, glītāko bildi un sūti uz Skaties.lv!

Konkursa uzvarētājas vari skatīt šeit!

[vmllidzinieki]

TOP komentāri

 • Kk
 • laura
  +8 +8 0

  laura

  Žēl, ka vairs Kristīne nefigurē kādā no galvenajām lomām. Viņas dēļ vien bija vērts skatities seriālu,
 • bēdīgāP
  +6 +6 0

  bēdīgāP

  kapēc seriālā tik maz piemin Kristīni? Varēja jau vismaz šeit kolāžā viñu ielikt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl