Sēras beigušās – Arvis būs dzīvotājs!

8 komentāri
Sēras beigušās – Arvis būs dzīvotājs!
TV3 publicitātes foto

Spriežot pēc TV3 lapā pieejamās anotācijas, jau pirmdienas Viņas melo labāk sērijā Marija nepaspēs izmukt no valsts, jo saņems noslēpumainu zvanu, kur klausules otrā galā būs neviens cits kā viņas mīļotais vīrietis.

Neskatoties uz to, ka pagājušajā nedēļā trešdienas jeb 32. sērijā no Māra nolīgtajiem rokaspuišiem puisis saņēma smagu sitienu ar beisbola nūju no aizmugures, un slimnīcā viņa draudzenei Marijai tika apstiprināts, ka Arvis no gūtajām traumām miris, taču notika pārpratums. Citējot publiski pieejamo anotāciju, “Marija gatavojas bēgt no Latvijas, taču pēdējā brīdī saņemtais telefona zvans apgriež viņas dzīvi kājām gaisā. Marija ģībst aiz laimes – Arvis ir dzīvs! Izrādās, ka tonakt avārijā gāja bojā Arvja vārda brālis un māsiņa kļūdījās, paziņodama Marijai briesmīgo ziņu. Arvis dusmojas, ka notikusi tāda kļūda.”

FOTO

Visi tie, kas sabēdājās, ka seriāls turpināsies bez daudzu iemīļotā varoņa, brīvdienās varēs doties mazliet atviegloti un ar smaidu sejā, jo viss turpināsies – ir noticis milzīgs pārpratums, un viss turpināsies savu gaitu, taču intrigas un spriedze saglabāsies, jo Marijai būs jāatbild par to, ko viņa sastrādājusi. Kā tas viss atrisināsies!? Turpini sekot kulta seriāla Viņas melo labāk gaitām!

Arvis dabūs sitienu atslēgas kaula rajonā

TOP komentāri

 • po
  +11 +11 0

  po

  Es arī esu par to lai seriāls ietu katru dienu 1h un lai to rādītu arī piekdienās!
  Burvīgs seriāls!!!
 • Sintija
  +8 +8 0

  Sintija

  Man arī ļoti patīk šis seriāls vienīgi žēl kad tik 30min iet viens seriāls kuras no tām 10min aiziet reklāmās. Varēja dienā 1h radīt.
 • Mazaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!