Sen gaidīts pavērsiens ”Viņas melo labāk” – seriālam kā naiva lauciniece pievienojas izcilā Dita Lūriņa

Trešdienas, 25. jūlija, vakarā TV3 skatītājiem sarūpēta sengaidīta tikšanās – seriāla ”Viņas melo labāk” kolorīto varoņu pulciņam pievienojas Martas māsīca Ligita, kuras lomā iejutusies Dita Lūriņa.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Saule.

  Saule.

  Sāku skatīties jauno sezonu un nodomāju, ka nav nekas labs, bet tomēr uz metīšu aci, jo vairāk skatos, jo vairāk sāk nepatikt šis seriāls- tādas aktrises kā Dita Lūriņa, "Ugunsgrēka Ieviņa" un Madara vajadzētu uzreiz izsvītrot no šī seriāla, ne viņas vizuāli izskatīgas, ne aktrises dotumi. Ok, viņas varētu uzstāties lauku skolu ludziņās, nekur vairāk, pretīgi skatīties.
 • vadims lielais vecis
 • Saša

  Saša

  Tik smalkai aktrisei galīgi nepiestāv lauku pāķenes loma , acīm redzama mākslīga uzspēle , vajadzēja citu aktrisi . Lūriņai jāspēlē viņai piemērotās lomas .
 • Atceros

  Atceros

  Nopietni, jūs analizējat seriālu? Vai nu skaties vai neskaties- un viss. Man patīk- 30 min vakarā paskatīties un pasmieties. Tā ir pasaka. Un tēli labi. Nav tacu nekāds zinātniski dokumentālais raidījums.
 • saulle

  saulle

  nu murgi...lauku meičas nav tik tizlas un stulbas, reti kretīnisks sākums teikšu labai aktrisei seriālā
 • !!!

  !!!

  Nepagāja ne ilgs laiks kamēr "Viņas melo labāk" scenāristi sāk lēnam atkārtot savus sižetus un tēlus. Principā Ligita ir veidota uz 1. sezonas Jolantas "plāna". Nevainīga, no laukiem, arī Ligita nonāk līdzīgā situācijā, kā Jolanta stopējot mašīnu un būdama pirmo reizi lielpilsētā iekulsies amizantās situācijās. Šeit sāk parādīties UgunsGrēka un citu garo seriālu prakse ka pēc vairākām sezonām sāk izmantot vecos scenārijus/sižetus tikai nomaina aktierus un nedaudz pamaina dažas lietas!
 • Super!
 • He

  He

  Cik gan bezatbildīgi masu informācijas līdzekļi mētājas ar tādiem apzīmējumiem kā "izcils", "leģendārs"u.t.t.
 • Ilze Erina

  Ilze Erina

  Nopietni?neesmu nekāda īpašas mākslas pazinēja,bet esmu izbrīnīta par tam muļķībām ,ko filmēja t un pasniedzat ka aktier spēli tautai.Murgojums ar nekvalitatīvu aktierspēli un slima cilvēka rakstītu scenāriju.Vai tāds vispār pastāv?Naudu likt izskatās kādam nav kur,kas to stulbumu sponsore.
  Atvainojiet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!