Sen gaidīts pavērsiens ”Viņas melo labāk” – seriālam kā naiva lauciniece pievienojas izcilā Dita Lūriņa

9 komentāri

Trešdienas, 25. jūlija, vakarā TV3 skatītājiem sarūpēta sengaidīta tikšanās – seriāla ”Viņas melo labāk” kolorīto varoņu pulciņam pievienojas Martas māsīca Ligita, kuras lomā iejutusies Dita Lūriņa.

Ligitas ienākšana seriālā ir gana efektīva. Sieviete, apkrāvusies ar mantām, stopē nomaļa ceļa malā, liekot skatītājiem uzdot jautājumu – kā viņa nonākusi šādā situācijā.

Atbilde ir gana vienkārša – Ligita ir ļoti vienkārša, sirsnīga, gādīga jauna sieviete, kura nolēmusi no mazas provinces pilsētiņas doties uz Rīgu, lai uzsāktu savu dzīvi no jauna. Viņa ir nedaudz naiva un nepieredzējusi, tāpēc ik pa laikam nonāk kuriozās un komiskās situācijās.

Dzīve ir savādu likumsakarību pilna, un Ligitas pirmā tikšanās to tikai apliecina. Stopētāju savā mašīnā uzņem ne viens cits kā Kostja, un abi ātri vien atrod kopīgu valodu. Tiesa, sākumā draudzīgais brauciens izvēršas nelāgi, un beigu beigās Ligitai jāmetas bēgt cauri brikšņiem.

Ieradusies pilsētā, Ligita dodas pie savas māsīcas. Lai gan Martai var pārmest daudz lietu, savus tuvākos viņa nelaimē negrasās pamest. Arī šoreiz viņa ir gatava palīdzēt sen nesatiktajai māsīcai uzsākt jaunu dzīvi, bet viens ir skaidrs – Ligitas jaunajā dzīvē piedzīvojumu netrūks.

9 komentāri