3 komentāri
RŪŪŪŪŪŪGTS – seriālā Viņas melo labāk beidzot sagaidīsim kāzas!
TV3 publicitātes foto

Jau nākamnedēļ daudzu skatītāju iemīļotais kulta seriāls Viņas melo labāk sagaidīs to, uz ko cerējām visu šo trešo sezonu – kāzas, taču kurš tad īsti precēsies?

Jolanta un Konrāds – beidzot!

Kā zināms, jau nākamnedēļ gaidāma salaulāšanās starp Jolantu un Konrādu, kā arī advokātu Kārli un Kristīni, taču vai patiesi tā būs? Pēc TV3 lapā pieejamās anotācijas gredzenus mīs vien valcinieku pāris, par to viņiem arī visi kopā bļaujam RŪŪŪŪŪŪŪŪGTS!! Neskatoties uz visiem pārdzīvojumiem – meitenes cietumsodu un neiecietīgo māti, kā arī Konrāda neretajām greizsirdības lēkmēm un māsu, kas abiem “uz kakla” jau dzīvojas kopš brīža, kad atgriezās Latvijā, beidzot pāris, kurš seriālā kopā turas visilgāk, pie altāra teiks viens otram jāvārdu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kristīne atsakās precēties…

Savukārt Kristīne, kā, iespējams, lielākie fani novēroja, vienā no sērijām pēc sarunas ar Konrādu, izskatījās sabijusies par domām, ka kļūs kādam sieva. “Marta un Margarita gatavojas iet uz Kristīnes kāzām, bet Kristīne paziņo, ka kāzu nebūs.” Tā rakstīts aprakstā pie pirmdienas sērijas. Kāds būs patiesais iemesls? Jau nākamnedēļ turpini sekot līdzi seriāla Viņas melo labāk intrigām un aktualitātēm gan kanālā TV3, gan video vietnē TVPlay, gan arī portālā Skaties.lv

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl