Komentāri
Rūgts!? Jaunnedēļ “Viņas melo labāk” izskanēs bildinājums
Foto: ekrānuzņēmums

Strauji tuvojas rudens, kas nozīmē, – pavisam drīz noslēgsies kārtējā vasaras seriāla “Viņas melo labāk” sezona. Scenārija dramatisms un pavērsieni tajā tikai pieņemsies spēkā, un viens no tādiem gaidāms jau nākamnedēļ, kad izskanēs bildinājums.

Šonedēļ skaļākie notikumi saistīti ar Martas pagaidām vēl nenosakāmajām attiecībām ar jauno tēlu Konstantīnu, kā arī Fēliksa māju, kuru šīs dienas sērijā apzaga Ketija un Marija. Rūdītajam blēdim, protams, uzreiz kļūs skaidrs, no kurienes šim noziegumam augs kājas, tāpēc šajā visā iesaistīsies arī Māris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fēliksam radīsies iespēja izkrāpt no Māra vēl lielāku summu nekā meitenes nozaga, taču publiski pieejamā anotācija TV3 lapā klusē, kā šī situācija atrisināsies.

Reinis bildinās Simonu

Šīs sezonas skaļākā epopeja noteikti vijas ap trim cilvēkiem – Kārli, Simonu un Reini. Sezonas sākumā Kārlim negantais plāns – izslēgt viņu no Simonas dzīves – ritēja kā pa sviestu, taču, tuvojoties lielajam noslēgumam, advokātam viss jūk un brūk.

Neatkarīgi no tā, ka vēl nav šķirta viņa un blondās dāmas laulība, Reinis nākamnedēļ metīsies ceļos un bildinās savu izredzēto. Vai viņa teiks “jā”!? Un ko par to visu teiks Kārlis? To un daudz ko citu skatieties kanālā TV3 katru darba dienu plkst. 20.20 “Viņas melo labāk” jaunākajās sērijās.

Lasi vēl