Rubule par tēlu seriālā ”Viņas melo labāk”: “Perspektīva uzņēmēja, tikai pārdodu tirgus preces.”

Pievienot komentāru
Rubule par tēlu seriālā ”Viņas melo labāk”: “Perspektīva uzņēmēja, tikai pārdodu tirgus preces.”
Personīgais arhīvs

Dailes teātra aktrise Sarmīte Rubule jaunajā sezonā ir pievienojusies seriāla ”Viņas melo labāk” aktieru sastāvam. Aktrise seriālā atveido Olgas, Kostjas sievas, lomu. Sarunā ar portālu Skaties.lv sieviete pastāsta par filmēšanos un līdzību ar savu tēlu.

Pirms piedalīšanās seriālā Sarmīte bija redzējusi vairākas ”Viņas melo labāk” sērijas, bet nav tā konkrēti seriālu skatījusies.

Runājot par seriāla līdzību ar reālo dzīvi, aktrise uzskata, ka līdzība ir, kā nekā seriāls ir par cilvēkiem, ne marsiešiem.

Foto: Personīgais arhīvs

”Viss ir iespējams, tikai bieži vien realitātē viss ir vēl daudz trakāk nekā seriālos,” smejas Sarmīte.

”Viņas melo labāk” aktrise atveido Kostjas sievu Olgu. Kā pati Sarmīte par sevi saka seriālā – esmu jauna un perspektīva uzņēmēja, tikai pārdodu tirgus preces. Olga vēlas pāraudzināt savu vīru, cīnās ar mīļotā tieksmi uz alkoholu, mīlestību pret garāžu un citām sievietēm. Sarmītes atveidotais tēls bieži kliedz un baras.

”Raksturi mums ar Olgu ir atšķirīgi. Es noteikti izvēlētos sevi, nevis partneri, kuru nemitīgi “zāģēt”. Olga bieži ir dusmīga un nelaimīga, es tomēr neesmu tik mazohistiska pret sevi un spēju atrast prieku dzīvē,” tā Sarmīte.

Visbiežāk aktrisei jāsastrādājas ar aktieri Kristianu Kareļinu, kurš seriālā atveido Olgas vīru Kostju.

Foto: Personīgais arhīvs

Stāstot par seriāla filmēšanas grafika ietekmi uz dzīvi, aktrise uzreiz piemin to, ka nereti filmēšana sakas agri no rīta, tāpēc jāmostas agrāk nekā parasti.