Komentāri

Ilgi gaidītā un skatītāju iemīļotā seriāla Viņas melo labāk jaunākā sezona uzņem apgriezienus. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā noskatīties šīs dienas sēriju jau tagad!

Māra mēģinājumu aizdedzināt vasarnīcu nofilmē Roberts, tācu Māris atņem Margaritas mīļotā vīrieša videokameru un ir spiests atsacīties no iepriekšējā nodoma. Margarita satiekas ar Ričardu parkā, kurš ietiepīgi gaida parādāmies savu mūža mīlestību – Moniku. Pie Māra klubā iegriežas Arvis, kurš atnes naudu, lai Marija atdotu Mārim parādu. Viņš, par to izdzirdot, liek Marijai atdot naudu atpakaļ, jo savādāk Arvi viņa zaudēs, taču Arvis atmet Marijas zvanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

FOTO

Ričardu piemeklē aizkustinošs brīdis – viņš ierauga Moniku, kas nāk viņam pretī pa parka celiņu. Vai cilvēkiem, kas pēdējo reizi redzējušies pirms četrdesmit gadiem, būs par ko parunāties?

Šo visu un daudz ko citu skaties jau tagad jaunākajā skatītāju iemīļotā seriāla epizodē!

Viņas melo labāk 7. sērija

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl