Komentāri

Ilgi gaidītā un skatītāju iemīļotā seriāla Viņas melo labāk jaunākā sezona uzņem apgriezienus. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā noskatīties šīs dienas sēriju jau tagad!

Māra mēģinājumu aizdedzināt vasarnīcu nofilmē Roberts, tācu Māris atņem Margaritas mīļotā vīrieša videokameru un ir spiests atsacīties no iepriekšējā nodoma. Margarita satiekas ar Ričardu parkā, kurš ietiepīgi gaida parādāmies savu mūža mīlestību – Moniku. Pie Māra klubā iegriežas Arvis, kurš atnes naudu, lai Marija atdotu Mārim parādu. Viņš, par to izdzirdot, liek Marijai atdot naudu atpakaļ, jo savādāk Arvi viņa zaudēs, taču Arvis atmet Marijas zvanu.

 

FOTO

Ričardu piemeklē aizkustinošs brīdis – viņš ierauga Moniku, kas nāk viņam pretī pa parka celiņu. Vai cilvēkiem, kas pēdējo reizi redzējušies pirms četrdesmit gadiem, būs par ko parunāties?

Šo visu un daudz ko citu skaties jau tagad jaunākajā skatītāju iemīļotā seriāla epizodē!

Viņas melo labāk 7. sērija

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl