Robertiņš – varonis, Marta plikiņa vannā un jauni tēli. Sācies vasaras seriāls “Viņas melo labāk”

9 komentāri
Robertiņš – varonis, Marta plikiņa vannā un jauni tēli. Sācies vasaras seriāls “Viņas melo labāk”
Ekrānuzņēmums

21. maijs seriāla “Viņas melo labāk” faniem ir priecīga diena, jo aizsākusies tā jaunākā – sestā – sezona. Šī būs līdz šim garākā sezona, jo tā turpināsies līdz pat rudenim, bet par visu pēc kārtas – ko tad redzējām pirmajā sērijā?

Kur palikuši vecie varoņi?

Ir skaidrs, ka šajā “Viņas melo labāk” sezonā būs daudz jaunu, iepriekš neredzētu varoņu, kuri aizstās tos, ko vairs seriālā neredzēsim. Baiba skatītājiem izstāstīja nelielu retrospekciju, kur nu kurš no viņiem palicis.

Margarita devusies uz Spāniju pie sava mīļotā, Simona, apciemojot viņu, palika tur uz dzīvi, bet Konrāds mīt Londonā. Viņu vietā sagaidīsim daudz un dažādu citu interesantu tēlu, kas seriālu ievirzīs iepriekš neredzētā gultnē.

Nebeidzamais mīlas virpulis

Sezonas pirmajā ainā figurēja tie paši cilvēki, kas noslēdza pagājušo vasaru – Marta un Konstantīns, kuri modās Māra viesnīcā pēc jestras uzdzīves nakts. Dāma mīļākajam solīja, ka šī patiešām būs viņu pēdējā tikšanās reize, bet mēs visi labi zinām, ka Marta melo pati sev, jo nespēj pretoties Konstantīna valdzinājumam.

Brīdī, kad abi jau posās uz promiešanu, viņus negaidīt pārsteidza Māris, kurš klauvēja pie istabiņas durvīm. Abiem nācās slēpties skapī, lai netaptu pieķerti, un tas arī veiksmīgi izdevās. Konstantīns pirms tam Martai uzdāvināja dāvanu karti, ko nejauši atstāja numuriņā uz grīdas. To, protams, atrada Māris, un, aizbraucot mājās, sarīkoja scēnu. Viņa mīļotā, kā ierasts, veikli atrunājās no situācijas un kuriozā kārtā saņēma dāvanu karti atpakaļ. No Māra rokām…

Varonīgais Robertiņš gandrīz tiek atlaists no darba

Tuvojas Robertiņa mammas dzimšanas diena, tā nu dēls nolēma viņai dāvanu meklēt juvelieru izstrādājumu veikalā, kur noskatījis smuku gredzenu. Taču viņa iepirkšanos pārtrauca negaidīti viesi, kas, tērpušies maskās, gribēja veikalu aplaupīt.

Izrādās, no kādas iepriekšējas operācijas (Roberts strādā policijā) viņam somā bija palikusi bise, kuru viņš lika lietā, lai apturētu zādzību. Galu galā gan viņu gandrīz atlaida no darba, jo ierocis bijis lietiskais pierādījums, kuru pēc likuma nedrīkst likt lietā.

Ko sagaidīsim no tuvākām un tālākām sērijām, skaties līdz pat rudenim no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 plkst. 20:20.