Redz, kāda viņa ir!

Komentāri

Turpinās aizraujošie notikumi seriālā Viņas melo labāk. Kādi jauni un negaidīti pavērsieni sagaida seriāla varoņus? Šīs sērijas centrā Simona!

Izejot no Māra viesnīcas, Marta ir pavisam sadrūmusi. Taču tad iezvanās telefons. Vai šis zvans mainīs Martas noskaņojumu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marija ar Edīti apspriež Dinas slepeni uzņemtās fotogrāfijas Jūrmalā, savukārt Marta Simonai pastāsta par saviem iepriekšējās dienas piedzīvojumiem. Sarunas laikā Simona izsaka bažas par savu darbu pasākumu organizēšanas aģentūrā Kirke, bet Marta mierina draudzeni, ka uztraukumam nav pamata.

Kārlis satiekas ar Dinu, lai apskatītos, ko viņa slepeni nofotografējusi Jūrmalā, bet Simona mājās beidzot satiek pašu blandoņu Kārli. Vai Simonas sirds atmaigs pēc sirsnīgās sarunas un kas notiks pēc tam, kad Kārlis parādīs savai sievai Jūrmalas fotogrāfijas par viņas atvaļinājuma aizkulisēm?

Tikmēr Dina atzīstas draudzenēm, ka advokātam Kārlim nav parādījusi visas fotogrāfijas, kurās fotografēta Simona, bet kāpēc, tās skatoties, saniknojas Marija? Un kā no radušās situācijas izkulsies Arvis?

Šiem notikumiem seko līdzi seriāla 21. sērijā!

Video

Foto

Lasi vēl