PROGNOZĒ: vai Martai ar Mārtiņu izveidosies romāns?

Komentāri
PROGNOZĒ: vai Martai ar Mārtiņu izveidosies romāns?
TV3 publicitātes foto

Kamēr vēl tikai gaidām nākamās nedēļas sērijas, kas jau rīt būs skatāmas gan kanālā TV3, gan arī video vietnē TVPlay, acīgākajiem seriāla Viņas melo labāk skatītājiem piedāvājam nedaudz pafilozofēt un izteikt savas prognozes kādā ļoti interesantā jautājumā – vai Mārtiņš paliks pie Baibas, vai tomēr simpātijas ņems virsroku un puisi pie sevis atvilinās Marta?

Kamēr Marta ir savā ceļojumā, situācija nekādi nav attīstījusies, bet kuru katru brīdi viņa ir gaidāma mājās, un kas notiks tad? Jau pirmajās sērijās varēja just, ka Mārtiņam šķirtene simpatizē, bet – vai tas pāraugs spēcīgākās jūtās? Kā uz to reaģēs Baiba? Prognozē un rezultātu skaties jau tuvākajā laikā seriālā Viņas melo labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Aptauja

Vai Martai ar Mārtiņu izveidosies romāns?

Rezultāti:
83%

Jā, viņš Martā ir samīlējies līdz ausīm

4%

Domāju, ka nē!

13%

Grūti pateikt

1%

Kas ir Mārtiņš?

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl