PROGNOZĒ: vai Martai ar Mārtiņu izveidosies romāns?

Komentāri
PROGNOZĒ: vai Martai ar Mārtiņu izveidosies romāns?
TV3 publicitātes foto

Kamēr vēl tikai gaidām nākamās nedēļas sērijas, kas jau rīt būs skatāmas gan kanālā TV3, gan arī video vietnē TVPlay, acīgākajiem seriāla Viņas melo labāk skatītājiem piedāvājam nedaudz pafilozofēt un izteikt savas prognozes kādā ļoti interesantā jautājumā – vai Mārtiņš paliks pie Baibas, vai tomēr simpātijas ņems virsroku un puisi pie sevis atvilinās Marta?

Kamēr Marta ir savā ceļojumā, situācija nekādi nav attīstījusies, bet kuru katru brīdi viņa ir gaidāma mājās, un kas notiks tad? Jau pirmajās sērijās varēja just, ka Mārtiņam šķirtene simpatizē, bet – vai tas pāraugs spēcīgākās jūtās? Kā uz to reaģēs Baiba? Prognozē un rezultātu skaties jau tuvākajā laikā seriālā Viņas melo labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Aptauja

Vai Martai ar Mārtiņu izveidosies romāns?

Rezultāti:
83%

Jā, viņš Martā ir samīlējies līdz ausīm

4%

Domāju, ka nē!

13%

Grūti pateikt

1%

Kas ir Mārtiņš?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl