5 komentāri

Tas brīdis ir pienācis – līdz ar vasaru (kura tā pa īstam nemaz nepienāca) noslēdzas arī pašmāju karstākais šī gadalaika seriāls “Viņas melo labāk”. Ieskatīsimies, ko tad sagaidīt no lielā fināla.

Sezonas gaitā radušās daudz un dažādas epopejas – Māra un Martas attiecības, Kārļa un Simonas kopīgais bērns, blēdis Šmakovks, kurš pat savas sievas indē naudas dēļ un gatavs to izdarīt arī ar Irēnu… Tā varētu saukt un saukt, bet šovakar tam visam tiks likts trekns punkts.

Kā vēsta kanāla TV3 mājaslapā publiski pieejamā anotācija, šī vakara sērijā Māris realizēs neticamus plānus attiecībā uz advokātu Kārli un afēristu Šmakovu. Viņam palīdzēs Baiba, kurai ir dusmas par pieviltajām cerībām kļūt par Kārļa sievu. Irēna beidzot dos savu svētību Roberta un Baibas kopdzīvei. Martai izdodosies tikt galā ar Māra jauno mīlestību Samantu un panāks, lai Māris atgriežas pie viņas, taču īstajā brīdī atkal uzradīsies Konrāds…

To un daudz ko citu noskaidro jau šovakar, seriāla “Viņas melo labāk” lielajā finālā plkst. 20:20!

TOP komentāri

 • Inga Aš
  +1 +1 0

  Inga Aš

  Paldies Jums mīļie aktieri par brīnum silto, pozitivo , piedzīvojumu pilno serialu!!! Ļoti loti skumšu pec tā...😉😍😍😍😿😿😿😿😿
 • Elīna Štrausa
 • Elizabete Siemaskevica
  0 0 0

  Elizabete Siemaskevica

  Un atkal būs jagaida vasara! Tomēr būs jāskatās sveša seja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl