5 komentāri
Pazuduši cilvēki, potenciālās šķiršanās un vajāšana – šonedēļ gaidāma drāma seriālā “Viņas melo labāk”
Foto: ekrānuzņēmums

Fināla mēnesis seriālam “Viņas melo labāk” un diemžēl arī vasarai ir aizsācies, kas nozīmē, – spraiguma līkne ar katru nedēļu līdz pat šīs sezonas noslēgumam ies tikai uz augušu. Piedāvājam nelielu ieskatu, ko sagaidīt no šīs nedēļas.

Nesamierināmie Arvis un Marija

Kas aizsākās pirmajā nedēļā, tas turpinās joprojām, bet šoreiz jau krietni nopietnāk – Arvis un Marija pēc kāzām joprojām nespēj rast kopēju valodu un domās par šķiršanos. Marija pēc kārtējā strīdā palaida vīru vienu pašu mājās no medusmēneša Kanāriju salās, tikmēr viņas tēvs Māris centīsies rast skaidrojumu un risinājumu radušajai situācijai.

Tiks iesaistīta arī slīpētā blēža Fēliksa meita Ketija, taču kā viņa spēs palīdzēt? Beigu beigās Marija tomēr tiks atgādāta mājās, bet piekops klusēšanas taktiku…

Simona bēguļo no Kārļa

Kopš sezonas sākuma mierā nevar nosēdēt arī Simona un Kārlis. Advokāts, kurš aizvīla no iepriekšējā drauga, astrologa Reiņa savu bijušo sievu, bija pārliecināts, ka viss būs kā pa diedziņu, taču tā vis nebūt nenotiek. Vēl ļaunāk – Simonai radušās aizdomas par sava dzīvesbiedra peripetijām un steigs tikties ar Reini.

Tikmēr Kārlim nākas pat nolīgt apsardzi bērnam, kamēr viņš meklē bēguļojošo mīļoto. Arī šajā situācijā gala rezultātu prognozēt ir ļoti grūti, taču skaidrs ir viens – Kārlis ar savu sākotnējo plānu ir sprukās.

LĪDZINIEKU KONKURSA DĀMAS ATRĀDA SAVUS SEKSĪGOS AUGUMUS

Foto: kadri no šīs nedēļas “Viņas melo labāk” sērijām

Margarita un iepazīšanās portāli

Lai gan vecākā un pieredzējušākā no visas trijotnes, ar vīriešiem, šķiet, Margo klājas visgrūtāk. Ja Simonai un Martai pie sāniem kāds ir gandrīz visu laiku, kādreizējai pasākuma aģentūras vadītājai ar to viss nenorit tik skaisti.

Marta nolems ņemt virsroku šajā situācijā un palīdzēs viņai mīlu atrast… internetā. Turklāt jau visai drīz parādīsies pirmais kandidāts vārdā Konstantīns. To, kā atrisināsies šī un pārējās epopejas, skaties šonedēļ seriālā “Viņas melo labāk” kanālā TV3 plkst. 20.20!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl