PAVĒRSIENS: nākamnedēļ kāds no Viņas melo labāk varoņiem nonāks cietumā!

Pievienot komentāru
PAVĒRSIENS: nākamnedēļ kāds no Viņas melo labāk varoņiem nonāks cietumā!
Publicitātes foto

Ne velti kanāla TV3 rādītais seriāls Viņas melo labāk ir viens no karstākajiem notikumiem pašmāju televīzijā, jo tajā notikumu virpuļi nekad nebeidzas – mīlas dēkas, meli, varoņu savstarpējās intrigas un pat noziegumi, kas liek iesaistīties arī policijai. Ieskatoties TV3 mājaslapā, var noprast, ka nākamnedēļ seriālā kās atgriezīsies pie vecajiem niķiem, bet kāds atgūs pazaudētās atmiņas.

Roberts atgūst atmiņu un atceras Margaritu

… par ko, protams, sajūsmā nebūt nav viņa gādīgā māmuļa, jo aktrises Veltas Straumes atveidotā Irēna ne acu galā nevar ciest potenciālo vedeklu. Valmieras Drāmas teātra kolektīva pārstāvja Māra Bezmera spēlētais Robertiņš sapratīs, ko sastrādājis savas amnēzijas laikā un steigs savas attiecības vērst par labu. Tie, kas seko līdzi seriāla notikumiem, jau novērojuši, ka Karīnas Tatarinovas atveidotā Margo lieki laiku netērē – sākumā viņas uzmanību pievērsa mazliet dīvainais zvaigžņu tulks, Ginta Andžāna atveidotais Reinis, bet pēc tam arī viņa tēvs, oligarhs Gatis Blūms, kurš, starp citu, viņas acīs joprojām ir ķirurgs Visvaldis.

“Margarita, atgriezusies mājās, ierauga savu bijušo draugu. Kā viņa reaģēs uz pazudušā drauga parādīšanos?” Tas būs viens no aktuālākajiem jautājumiem nākamnedēļ seriālā Viņas melo labāk, jo izskatās, ka viņa ļoti veiksmīgi bija tikusi pāri savam bijušajam draugam.

Foto: iepazīsties ar Viņas melo labāk filmēšanas komandu

Marija atgriežas pie nedarbiem

Nepietiek ar ļauno plānu par savām nākotnes attiecībām ar savu bioloģisko tēvu, jaunās aktrises Anetes Krasovskas atveidotā Marija atgriezīsies arī pie zagšanas, kas diezgan ātri viņu novedīs līdz cietuma kamerai. Meitene izdomās apzagt pašu Normunda Laizāna spēlēto Gata Blūma tēlu, un ar advokāta Vasalnieka svētību viņa ātri vien nonāks aiz restēm. Tas nozīmē, ka nākamnedēļ gaidāma arī kāda varoņa atgriešanās seriālā, proti, darbiņš atkal būs Daiņa Gaideļa atveidotajam policistam Artim.

Protams, kur Marija, tur arī Andra Buļa varonis Māris, kas par visām varītēm centīsies izpestīt savu meitu no “ķurķa”, taču priekšā būs Blūms, ar kuru viņam vairs nav tās siltākās attiecības. “Blūms Mārim pēc sarunas piedāvā darījumu, jo pretējā gadījumā Marija var netikt brīvībā.” Vai tas nozīmē, ka viņš centīsies panākt to, lai Marta pārdod savas akcijas? To un daudz ko citu noskaidro jau nākamnedēļ seriālā Viņas melo labāk!