Patiesībā nāks gaismā, un varoņu murgainā ballīte – sagaidāma spraiga Viņas melo labāk nedēļa!

Pievienot komentāru
Patiesībā nāks gaismā, un varoņu murgainā ballīte – sagaidāma spraiga Viņas melo labāk nedēļa!
Foto: Reinis Oliņš

Jā, tagad pavisam noteikti var uzskatīt, ka seriāls Viņas melo labāk ar katru nedēļu uzņem arvien lielākus apgriezienus, un ne velti – sānsoļi, šantāžas, jaunu tēlu paradīšanās, kuri beigu beigās izrādās viltvārži, un kas tikai vēl nē. Ko mēs no šī sagaidīsim nākamnedēļ? Pilnīgi visu!

Ballīte, kas izvēršas par īstu murgu

Kā zināms, šī nedēļa noslēdzās ar it kā nevainīgu iepazīšanos – Margarita, kura ezerā sadūra kāju, saņēma palīdzību no kāda kunga vārdā Visvaldis. Laipns džentlmenis, kura nodarbošanās ir ķirurģija. No palīdzības līdz viesošanās Martas numuriņā, glāze pa glāzītei, kas nākamnedēļ visas trīs draudzenes novedīs līdz ballītei viņa noīrētajā namiņā, kas beigsies ar fiasko. Ērikas Eglijas un Evijas Skultes atveidotās varones sadzersies tik traki, ka Margo aiz kauna nezinās, kur likties. Taču tas vēl nav viss!

Marta noklausīsies sarunu, kurā atklāsies, ka ķirurgs Visvaldis patiesībā ir oligarhs vārdā Gatis Blūms, kuram ir pavisam citādi plāni nekā varētu šķist. Taču pagaidām par to vēl publiski pieejamā anotācija kanāla TV3 mājaslapā klusē.

Foto: Viņas melo labāk šīs vasaras sezonas filmēšana Jūrmalā

Kārlis uzzinās par Konrādu un Simonu

Izskatās, ka Simonas ģimenes dzīve tomēr nebūs tik salda, kā viņa varbūt to vēlētos, jo advokāta Vasalnieka rīcībā nonāks zibatmiņa, kurā redzams, kā viņa sieva maigojas ar Konrādu. Protams, no šīs situācijas ieguvējs nav neviens, un, visticamāk, lielākais cietējs ir tieši Laura Subatnieka atveidotais Kārlis. Taču, spriežot pēc anotācijas, viņš nespers zibeņus gaisā, bet gan uzreiz centīsies noskaidrot radušos situāciju, dodoties pa taisno pie Konrāda. Kāda izvērtīsies viņu komunikācija? To noskaidro nākamnedēļ, skatoties seriāla Viņas melo labāk jaunākās sērijas kanāla TV3, kā arī portālos TVPlay un Skaties.lv!