Par “Gada skaistuli” kronētais Andris Bulis: Tas laikam tāpēc, ka mans augums ir 1,87 m

4 komentāri
Par “Gada skaistuli” kronētais Andris Bulis: Tas laikam tāpēc, ka mans augums ir 1,87 m
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šodien portāls Skaties.lv atkal viesojās seriāla “Viņas melo labāk” filmēšanas laukumā, kur pie rokas tika ķerts Māra atveidotājs Andris Bulis, kuru jūs, dārgie lasītāji un seriāla fani, šovbiznesa balvas “Ekrāna mīlulis” nominācijā “Gada skaistulis” esat atzinuši par labāko.

”Godīgi sakot, nesekoju līdzi šai balvai,” smejoties uz jautājumu, vai viņš jūtas pelnījis šo balvu, atbild Bulis. ”Mani vairāk priecē, ka novērtēts seriāls kopumā (”Viņas melo labāk” saņēma piecas balvas). Žēl, ka nav gada aktieris, tas būtu daudz foršāk,” smaida Andris.

Viņš šo visu uztverot ar nelielu humoru, taču lieku reizi atkārto, ka lielākais prieks par skatītāju labo vērtējumu pašam seriālam. ”Brīžiem, protams, ir ļoti grūti, jo saskrien tik daudz darba, ka mājās esmu tikai vēlu vakarā,” sava aroda aizkulises ieskicē viņš.

Foto: Andris Bulis priecīgs par saņemto balvu

 

”Kas attiecas uz manu balvu – kādu piešķir, tādu jāņem!” Viņam ir ļoti grūti atbildēt, kāpēc tieši viņš ir novērtēts šajā kategorijā: ”Tas ir jautājums skatītājiem, jo man uz to ir ļoti grūti atbildēt. Laikam tas 1,87 m augums, tāpēc arī iedeva,” joko Māra lomas atveidotājs.

”Vai es uzskatu sevi par skaistuli? Es nedomāju, ka ir kāds šajā profesijā, kurš sevi uzskatītu par neglītu un lai viņš nekad neparādītos televīzijā. Paldies Dievam, konkurence bija ļoti laba (Intars Rešetins jeb Oskars no seriāla ”Šķiršanās formulas”, Ainārs no šova ”Netīrās dejas” vai arī seriāla ”UgunsGrēks” pārstāvis Fēlikss jeb Ģirts Ķesteris)! Es uzskatu, ka ikviens bija pelnījis šo balvu, un nākamgad titulu novēlu citam,” nākotnē raugās Bulis, kurš, jāpiebilst, šajā kategorijā no skatītājiem saņēma pārliecinošos 60%.