Noslēdzies “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss! Noskaidro, kuri uzvarēja lasītāju balsojumā

27 komentāri
Noslēdzies “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss! Noskaidro, kuri uzvarēja lasītāju balsojumā
Konkursā iesūtītie foto

Pienācis 12. jūnijs, kas nozīmē, – noslēdzies portāla Skaties.lv konkurss, kurā meklējām “Viņas melo labāk” varoņu līdziniekus. Noskaidro, kuri seši lasītāju balsojumā izrādījušies favorīti.

22. maijā aizsākās “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss, kurā ikvienam interesentam bija iespēja sevi pieteikt, ja uzskatīja, ka ir līdzīgs kādam no sešiem – Martai, Margaritai, Simonai, Baibai, Mārim vai Robertam – seriāla varoņiem. Lasītāju balsojums sākās 29. maijā un ilga līdz pat šodienas plkst. 12.00.

Atgādināsim, ka šis ir tikai sešinieks (finālā iekļūst tie, kuri saņēmuši visvairāk balsu pie iepriekš minētā līdzinieka), kuru noteicāt jūs, bet pārējiem iesakām nenokārt galvas, jo būs iespēja sevi parādīt žūrijai īpaši rīkotā pasākumā. Tajā tiks atlasīti vēl 12, kas kvalificēsies finālam.

Šie 12 kopā ar jūsu balsojumā izvēlētajiem sešiem veidos lielo finālu, kurā tad arī noteiksim tos sešus laimīgos, kuriem būs iespēja sevi iemēģināt aktiera arodā īpašajā “Viņas melo labāk” līdzinieku sērijā, kas taps izrādīta digitālajā vidē.

Bet tagad ķeramies klāt pašam svarīgākajam – “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa pirmās kārtas uzvarētājiem:

  • Martas līdziniece – Mairita Brolisa, 939 balsis
  • Simonas līdziniece – Santa Dzirkale, 993 balsis
  • Margaritas līdziniece – Kristīne Adamoviča, 682 balsis
  • Baibas līdziniece – Jolanta Valtere, 307 balsis
  • Māra līdzinieks – Andrejs Kozlovs, 1167 balsis
  • Roberta līdzinieks – Valts Skuja, 1363 balsis

Sirsnīgi apsveicam uzvarētājus un turpiniet sekot informācijai, jo jau pavisam drīz paziņosim laiku un vietu atlases nākamajai kārtai.

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa uzvarētāji

27 komentāri