Noskaties vēlreiz! Striptīzs un piedošana – “Viņas melo labāk” iepriekšējās sezonas pikantais fināls

Pievienot komentāru
Noskaties vēlreiz! Striptīzs un piedošana – “Viņas melo labāk” iepriekšējās sezonas pikantais fināls
Foto: ekrānuzņēmums

Jau pirmdien, 21. maijā, sāksies vasaras karstākā seriāla “Viņas melo labāk” sestā sezona. Iespējams, kādam no atmiņas pagaisis pagājušās sezonas lielais fināls, tāpēc, pirms sāc sekot līdzi jaunajām sērijām, Skaties.lv piedāvā atcerēties iepriekšējās sezonas noslēgumu.

Sērija iesākās ar lietu salikšanu pa pauktiņiem – Kārlis nemaz nebija domājis bildināt Baibu, taču viņa to uztvēra traki nopietni. Ietērpusies seksīgā vešiņā, viņa piekrita kļūt par viņa sievu, taču advokāts reaģēja ļoti asi, aizbildinoties, ka tas bijis tikai joks.

Aizvainotā sieviete pie mājas ārdurvīm satika Māri, kuram jau ķešā bija ieteikums, kā atriebties Kārlim. Viss beidzās ar priecīgu vēsti gan viņai, gan Simonai un Reinim, jo mahinācijas dēļ advokāts tika aizturēts uz Krievijas robežas ar varen lielu daudzumu narkotiku. To, kā šī lieta atrisināsies, visticamāk, skatīsim seriāla nākamajā sezonā.

Māra un Martas epopeja kā jau kārtīgos amerikāņu kalniņos un šajā sezonā arī noslēguma sērijā nezaudēja tempu – te viņš pamet Martu un aiziet pie seksīgās Samantas, te Marta piekukuļo sava vīrieša mīļāko, lai tā viņu uzreiz pamet, te Māris jau ar lakstiem padusē steidz atgūt Martu.

Nokritis ceļos, Māris lūdza piedošanu, bet Marta kā jau Marta, uzņēma pašbildi, un jau pēc mirkļa bija sava mīļākā apskāvienos, ja ar apskāvieniem domājam Konstantīna mašīnu.

Finālā labākā vēsts – Simona gaidīs viņas un Reiņa pirmdzimto. Protams, viņš par to nebija pārsteigts, jo jau zvaigznēs bija izlasījis, ka gaidāma meita.

Ko sagaidīsim no šīs sezonas? Skaties kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:20 līdz pat rudenim.