Noskaidro, vai “Viņas melo labāk” rādīs arī Līgo vakarā!

4 komentāri
Noskaidro, vai “Viņas melo labāk” rādīs arī Līgo vakarā!
Foto: ekrānuzņēmums

Klusi un nemanāmi mums piezagušies vieni no gada gaidītākajiem svētkiem, kad teju visa Latvija dodas zaļumos, lai tos atzīmētu. Ieskatīsimies kanāla TV3 mājaslapā, kur atrodama publiskā anotācija, kā arī televīzijas programma un noskaidrosim, vai Līgo svētku vakarā fani varēs skatīt savu iemīļoto seriālu “Viņas melo labāk”.

Kā jau tas ierasts, vasaru darba dienu vakari aizrit šī gadalaika populārākajā pašmāju seriālā, taču šo piektdien gan vienu sēriju nāksies izlaist Līgo svētku dēļ, kā vēsta kanāla TV3 mājaslapā atrodamā programma.

Taču līdz tam jūs visus sagaida interesanti notikumi un jauni pavērsieni – beidzot tiks notverts viltīgais afērists Pelikāns jeb Fēlikss Šmakovks, kurš izkrāpa Margaritas dzīvokli. Martai radīsies pamatotas aizdomas, ka Māris viņus krāpj. Parādīsies arī jauns tēls – biznesmenis Artūrs, kurš pievērsīs pastiprinātu uzmanību Margaritai.

To un daudz ko citu piedzīvojiet kopā ar “Viņas melo labāk” jaunajā nedēļā katru darba dienas vakaru, atskaitot piektdien, plkst. 20:20.

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlase

4 komentāri