NEVAR BŪT: nākamnedēļ “memmesdēliņš” Roberts no seriāla Viņas melo labāk kļūs par… īstu vīrieti?

Pievienot komentāru
NEVAR BŪT: nākamnedēļ “memmesdēliņš” Roberts no seriāla Viņas melo labāk kļūs par… īstu vīrieti?
Foto: VIASAT un LETA

Lai arī cik tas neticami nebūtu, ieskatoties kanāla TV3 mājaslapā, kur var atrast visu raidījumu, seriālu un citu TV pārraižu, tai skaitā arī vasaras karstākās ziepju operas Viņas melo labāk anotācijas, varam secināt, ka seriāla “mīkstākais” vīrietis Roberts beidzot nolems kļūt par īstu vīrieti. Bet kā?

Mariju atbrīvos no cietuma

Rādās, ka Mārim izdosies pierunāt Martu uz akciju pārdošanu vai arī abi būs izdomājuši, ko viltīgu, jo viņi, aizdodoties pie oligarha Blūma uz mājām, pēc sarunas, šķiet, panāks vēlamo efektu. Tiesa, viena no sarunas pusēm būs varen neapmierināta, un, spriežot pēc tā, ka Marija tiks brīvībā, tā varētu būt Blūma puse, bet kādēļ? Ko viņi tādu viņam pateiks?

Tikmēr Marija dosies mājās pie mīļotā, bet viņš, rādās, būs neapmierināts ar notikušo, savukārt noziedzniece centīsies Arvi pārliecināt, ka pie viņas nav nozagtā uzņēmēja nauda, un pie visa vainīga ir pazudusī Edīte. Vai Arvis šoreiz noticēs Marijai?

Foto

Robertiņš liek mammai ģībt

Šīs nedēļas labā vēsts bija tā, ka pēc negadījuma, kas atgadījās šīs sezonas pašā sākumā, Roberts atguvis atmiņu, kas nozīmē – atcerējies, ka viņam bija tāda draudzene vārdā Margarita. Viņš to steidzies labot, bet sieviete nav pārāk lielā sajūsmā par bijušā drauga izrādīto uzmanību. Nākamnedēļ viņš turpinās iesākto, turklāt izdomās veidu, kā kļūt par īstu vīrieti. Tiesa, anotācija gan pamazāk klusē, kā viņš to dabūs gatavu, taču nākamās nedēļas ceturtdienas sērijā (pēc skaita 43. sērija) viņš liks ģībt pat savai mammai…

Foto: nākamās sezonas filmēšanas aizkulises