Komentāri

Jaunā Viņas melo labāk sezona ir tik tikko sākusies, bet portālam Skaties.lv ir daži nepublicēti ekskluzīvie materiāli, kurus atrādīt jums, seriāla fani! Piedāvājam nu jau kārtējo īso sarunu ar kādu no seriāla varoņu atveidotājiem, un šoreiz tā ir ar Jolantas mīļotā Konrāda lomas atveidotāju, Valmieras Drāmas teātra aktieri Kārlis Neimani.

Vai Konrādam joprojām nekremt notikumi ar Māri?

Nu, teiksim tā! (Smejas.) Protams, Konrādam sirsniņā tas tur dziļi, dziļi ir, bet, kamēr netiek Māris pieminēts, kamēr Māris nav jāredz, tikmēr viss ir kārtībā! (Smaida.)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kur Konrāds ir licis naudu par pārdoto mammas zemi?

Pa lielāko naudas daļu nopirka sev dzīvokli, mašīnu, un tad, kad māsa uzzināja, ka viņš to zemi ir pārdevis, skaidrs, ka bija jādalās. (Smaida.)

FOTO

Kāda ir Konrāda mīļākā filma?

(Ilgi domā.) Principā Konrādam ļoti patīk Taxi Driver ar… kā to aktieri sauca? (Pēc pārdomām.) Robertu de Niro! Ļoti smaga, bet Konrādam tā filma patīk, jo tur cilvēks taisnības dēļ ir gatavs uz visu! Dziļi sirdī viņš gribētu rīkoties līdzīgi tāda veida situācijā.

Pilna VIDEO intervija

Kurš gatavo – Konrāds vai Jolanta?

(Pārliecinoši.) Protams, ka Konrāds gatavo! Viņam arī tīri labi sanāk, un pēc manas pieredzes ir tā, ja vīrietis ir labs virtuvē, sieviete tur neko… (Smejas.)

Tavs novēlējums Konrādam jaunajā sezonā!

Galvenais Konrādam ir izturība! Lai viņam ir spēks izturēt visus pārbaudījumus, kas viņam nepārtraukti nāk jauni un jauni, un pacietību, jo laiks dziedē visas rētas!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl