2 komentāri
Nākamnedēļ “Viņas melo labāk” noskaidrosies patiesais Simonas bērna tēvs; parādīsies jauns tēls
TV3 publicitātes foto

Pirmā seriāla “Viņas melo labāk” nedēļa aizvadīta – varoņi pabija gan slimnīcā, gan mīlas likstās, gan paspēja piedzīvot ģimenes pieaugumu. Laiks ieskatīties nākamās nedēļas notikumos.

Vasaras karstākā seriāla piektās sezonas otrā nedēļa iesāksies ar Margaritas pasākumu aģentūras potenciālo bankrotu. Turklāt tajā pat dienā, spriežot pēc apraksta, kas pieejams kanāla TV3 mājaslapā, var noprast, ka viņai arī dzīvoklis taps apzagts.

Viss noslēgsies ar to, ka viņa savu dzīvokli pārdos kādam vēl iepriekš neredzētam tēlam – Fēliksam, un beigu beigās viņai nāksies lūgt sava bijušā mīļotā vīrieša, advokāta Kārļa palīdzību. Fēliksu atveidos iemīļotais aktieris Juris Bartkevičs.

Kurš ir Simonas bērna tēvs?

Liktenis nākamajās sērijās Kārli kopā savedīs arī ar pļāpīgo Baibu, kuriem būs daudz kas pārspriežams. Viena no tēmām, kas tiks apskatīta, ir Simonas tik tikko dzimušā dēliņa Lūkasa tēva identitāte.

Reinis jau pirmajā sērijā teicās, ka viņa horoskops zvaigznēs dēlu neredz, kas nozīmē – vai tiešām tētis ir kāds cits?

To un daudz ko citu skaties vasaras gaidītākajā seriālā “Viņas melo labāk” katru darbadienas vakaru plkst. 20.20 kanālā TV3!

Foto: “Viņas melo labāk” 5. sezonas filmēšana

TOP komentāri

 • Lāčuks
  +2 +2 0

  Lāčuks

  Sveiki!
  Es gribēju pateikt ka ja varat tad lūdzu balsojiet par mani! Jo es arī gribētu piedalīties seriālā ''Viņas melo labāk.'' Es nobalsoju par meiteni vienu ceru ka arī jums veiksies!
 • Edīte Briģe
  0 0 0

  Edīte Briģe

  Ļoti labi! Citādāk visi tēli pa pārīšiem un trūkst intrigu :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl