Komentāri
Nākamnedēļ “Viņas melo labāk” fani sagaidīs bildinājumu?
Foto: Flickr

Noslēgusies vasaras karstākā pašmāju seriāla otrā nedēļa, un laiks ieskatīties, kādi notikumi sagaidāmi jaunnedēļ. To, kā jau ierasts, palīdz izdarīt publiski pieejamā anotācija kanāla TV3 mājaslapā.

Margarita turpinās cīnīties par savu dzīvi un tās pavediena atgūšanu. Skumjas un izmisums ir tik liels, ka pat Martai nesanāks draudzeni iepriecināt. Kādā brīdī pat parādīsies doma pamest Latviju un emigrēt prom labākas dzīves meklējumos. Nedēļas beigās gan situācija uzlabosies, bet kas būs tas, kas Margo pēc ilgiem laikiem liks pasmaidīt? Vai atgriezīsies veiksmes fortūna?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr spēkā pieņemsies Kārļa un viņa uzpirktās Baibas afēra pret Simonas mīļoto vīrieti, astrologu Reini. Viņa prombūtne šo uzdevumu padarīs īpaši vieglu, jo jaunā māmiņa piekritīs randiņam ar savu bijušo vīru. Abi jau svinēs uzvaru, bet vai Reinis tik viegli padosies?

Paralēli tam Baiba beidzot saņems to, ko gaidīja ilgi – Roberts dosies uz juveliera veikalu pēc gredzena ar lielu dimantu un grasīsies savu dāmu bildināt. “Roberts atgriežas no juvelierveikala ar pirkumu, bet vai viņa mīļotā būs priecīga par pirkumu?” rakstīts anotācijā. Vai Baiba beigās pateiks jā? Vai arī šosezon sagaidāmas kāzas? To un daudz ko citu noskaidro “Viņas melo labāk” jaunākajā – piektajā – sezonā katru darba dienas plkst. 20.20 kanālā TV3.

Foto: “Viņas melo labāk” 5. sezonas filmēšanas aizkulises

Lasi vēl