17 komentāri

Seriāla ”Viņas melo labāk” aktieru pulciņam pievienojusies kāda īpaši mīlīga būtne – pusgadu veca meitenīte, kura stāstā ienāk kā Andra Buļa atveidotā Māra ārlaulības meita. Bulim ar mazo aktrisi sastrādāties nav nekādu problēmu – mīļā mazulīte ir viņa paša meita arī dzīvē!

Meitenīte seriālā ienāk negaidot – pie Māra ierodas Lienes Sebres atveidotā Samanta, paziņojot, ka mazā ir Māra meita.

”Esmu nogurusi par viņu rūpēties. Tagad par viņu rūpēsies tu,” jaunumus seriāla galvenajam varonim paziņo sieviete.

Atklājas, ka mazā ir kādas Māra dēkas rezultāts. Māra bijusī simpātija slepus dzemdējusi meitiņu, bet nu, nonākot naudas grūtībās, spiesta atklāt tēvam šo stāstu.

Aktieris ar mazo aktrisi saprotas apbrīnojami – meitenīte kameru priekšā ir smaidīga un Buļa rokās jūtas pilnīgi droši. Un kā nu ne – aktieris ir meitenītes tētis arī reālajā dzīvē!

Izlasi arī ”Lauku sētas” sapņu pāra mīlasstāstu un apskati ekskluzīvas kāzu bildes!

Mazā Alise, kurai filmēšanas laikā bija pusgads, ir Buļa un viņa sievas Ilzes jaunākā atvase. To, cik ilgi meitenīte filmēsies seriālā, rādīs laiks, bet jau tagad skaidrs – mazulītei aktrises talants ielikts šūpulī un, lai arī viņas ienākšana seriālā rada jaunu intrigu virpuli, smaidīgā Alisīte nenoliedzami padara ”Viņas melo labāk” mīlīgāku un sirsnīgāku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl