Mīlas virpuļi un kaislības – uzzini, kas gaidāms seriālā Viņas melo labāk šonedēļ!

Pievienot komentāru
Mīlas virpuļi un kaislības – uzzini, kas gaidāms seriālā Viņas melo labāk šonedēļ!
Foto: publicitātrs foto

Kaislības, kaislības un vēlreiz kaislības – tā varētu trijos vārdos varētu raksturot to, kas šonedēļ norisināsies vasaras populārākajā seriālā Viņas melo labāk. Skaties.lv tev piedāvā ielūkoties, kas norisināsies seriālā šonedēļ, un aicina nepalaist garām vasarīgas kaislības un attiecību virpuļus.

Oligarhs un kompromitējoša fotogrāfija

32. sērija. Māris visādi iedrošina Martu pirms tikšanās ar oligarhu, un liekas, ka viņu komunikācija var pāraugt siltākās jūtās. Kārlis joprojām mēģina atšķetināt kompromitējošo fotogrāfiju lietu un ierodas pie Konrāda. Simona, mēģinot noskaidrot, kas Kārlim iedeva fotogrāfijas, ierodas pie Marijas un Arvja. Kā beigsies šīs nepatīkamās vizītes?

Marta un Māris gatavojas tikties ar Blūmu. Kādu viltību Māris ieteiks Martai?

Pēc sarunas ar Kārli Simonai pastāsta, ko par viņu attiecībām jautāja Kārlis. Vai šoreiz Konrāds būs atklāts un nemelos? Oligarhs Blūms ierodas uz tikšanos ar Martu.

Nepatīkams viesis un strīds

33. sērija. Notiek Martas un Blūma tikšanās Māra viesnīcā. Ko viltīgais oligarhs piedāvās Martai un ko Marta viņam atbildēs? Simona atgriežas mājās, kur viņu gaida nepatīkams viesis.

Māris, vēlēdamies palīdzēt Martai, steidzas uz tikšanos ar Blūmu. Simonas mājās norisinās kārtējais strīds. Kā šoreiz advokāta Kārļa sievai tas beigsies?

Oligarha nodomi ir atklāti?

34. sērija. Mārim, šķiet, ir pierādījumi pret Gati Blūmu, bet kā uz tiem reaģēs pats oligarhs? Simona stāsta par savām sirdssāpēm Martas mājās, un pēc tikšanās ar Blūmu uz tām pašām mājām dalīties iespaidos atsteidzas arī Māris. Simona pamostas mājās, taču, kā izrādās, ne savējās.

Acīm redzams, ka Māri un Martu jau saista ne tikai lietišķas attiecības, bet kaut kas vairāk. Advokāts Kārlis atkal Simonas mājās. Kā šoreiz beigsies attiecību krīze? Kā beigsies pāra tikšanās – varbūt viņi beidzot atradīs izeju un salabs?

Simonas un Konrāda attiecības uzvirmos no jauna?

35. sērija. Māra dzimšanas diena. Kādu apsveikumu un pārsteigumu viņam izdomās meita? Pēc strīda ar Kārli Simona apmeklē Konrādu. Ko Marija Arvim pastāstīs pēc tikšanās ar tēvu? Rādās, ka Simonas un Konrāda norimušais romāns uzliesmojis ar jaunu liesmu. Marta atsteidzas apsveikt Māri dzimšanas dienā, bet pašam jubilāram ir pārsteigums Martai.