“Mēs dzīvē nemaz nevarētu dzīvot kopā!” Robertiņš un Baiba par seriālu “Viņas melo labāk”

1 komentārs

Straujiem soļiem tuvojas seriāla “Viņas melo labāk” sestās sezonas pirmā sērija! Ja arī Tu esi kaislīgs seriāla fans, tad kādu reizi noteikti arī Tu esi iedomājies vai aizdomājies par “Viņas melo labāk” galveno lomu atveidotājiem un to personīgajām dzīvēm! Vai dzīvē aktieri ir tieši tādi paši kā savās lomās? Vai otrādāk, pilnīgi citas personības?

Portāls Skaties.lv šo jautājumu jau uzdeva aktierim Andrim Bulim, kurš seriālā attēlo Māri, vairāk skaties šeit! Kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Evijai Skultei, kura seriālā spēlē Martas lomu, vairāk meklē šeit!

Nu kārta seriāla stabilākajam pārim, arī jaunajā, sestajā sezonā – Robertam un Baibai jeb aktieriem Mārim Bezmeram un Elīnai Vānei! Kā paši smej, viņi dzīvē nemaz nevarētu būt kopā, jo abi esot pārāk mierīgi!

Māris uzskata, ka viņa atveidoto tēlu Robertiņu, cilvēki nepamatoti sauc par muļķi, jo dzīvē šāds tēls esot retums – viņš to sauc par mūsdienu dinozauru! Savukārt Elīna Vāne stāsta, ka viņa pret savu dzīves draugu nekad neattiektos tā, kā pret Robertu seriālā!

Runājot par Baibas lomu seriālā, Elīna Vāne atzīst, ka Baiba nav ļauna. Baibai vienkārši patīkot nauda, bet strādāt ne īpaši, tādēļ arī gadās situācijas, kuras vairs pašas spēkiem jācenšas labot!

Izrādās, ka aktieri Elīna un Māris bijuši arī kursa biedri, tādēļ arī viņiem esot tik laba saskaņa. Abiem prieks, ka šo gadu laikā viens otram nav jau piegriezušies un turpina jokot un būt formā vēl joprojām! Šīs un citas atbildes uz jautājumiem skaties augstāk pievienotajā video!

Tiekamies karstākajā piedzīvojumā TV3 kopā ar ”Viņas melo labāk” varoņiem jau no 21. maija ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20!