Komentāri

“Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa dalībnieku vidū varējām manīt arī dažas jau iepriekš manītas sejas. Viena no tām ir Elīna Sabīne.

Šo blondo skaistuli jau iepazinām arī kanāla TV6 mēneša meitenes konkursā, un nu viņa atkal ir metusi sev izaicinājumu, lai piepildītu mērķi par darbu televīzijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenes dzīves stils saistās ar fotoobjektīvu, fotografējot draugus, gan pašai stājoties tā priekšā, tāpēc pie kamerām ir pieradusi. Jautāta, ko būtu gatava darīt filmēšanas laukumā, viņa vēlētos bučoties ar Lauri Subatnieku. Izģērbties gan nevēlētos, ja vien tā nav guļamistaba.

Viņa šeit nākusi ar vienu mērķi – uzvarēt konkursā, lai īpašajā “Viņas melo labāk” sērijā, kas būs redzama digitālajā vidē portālos TVPlay un Skaties.lv, tēlotu Simonu.

Video: intervija ar pieredzējušo televīzijas atlašu dalībnieci Elīni Sabīni

 

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlase

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl