4 komentāri
Māris apprecēs Martu. Bukmeikeri prognozē ”Viņas melo labāk” sezonas noslēgumu
TV3 publicitātes foto

Ik vasaru TV3 skatītājus iepriecina seriāls ”Viņas melo labāk”. Tā cienītājiem tiek piedāvāti gan satraucoši, gan romantiski, gan spraigi kadri. Drīzumā noslēgsies seriāla piektā sezona, un ”Betsafe” bukmeikeri prognozē ”vasaras karstākās pārraides” noslēguma sērijas sižetu.

Pēc bukmeikeru domām, pēdējā sērijā piedzīvosim negaidītus notikumus, tostarp vairāku pāru attiecību pārtraukšanu.

Māris apprecēs Martu

Gan Māris, gan Marta ir piedzīvojuši virkni neveiksmīgu attiecību. Tomēr pagājušajā sezonā viņi atrada mīlestību viens otra azotē. Marta jau ilgāku laiku sapņo par laulībām ar savu dzīvesbiedru. Bildinājuma izteikšanas brīdis tika iztraucēts, un skatītājiem paliek neatminēts jautājums – vai laulības būs? Bukmeikeri uzskata, ka pastāv 45% iespējamība, ka sezonas pēdējā sērijā redzēsim Māri un Martu, sakot jāvārdu.

Simona nebūs kopā ar Reini

Iesākoties piektajai sezonai, Simona un Reinis baudīja laimīga un saticīga pāra dzīvi. Lielo laimi pastiprināja mazuļa nākšana pasaulē, lai gan bērna tēvs ir Kārlis, tas neliedza Reinim bērnu mīlēt.

Ģimenes dzīve sašķobījās, kad Reinis devās uz ārzemēm. Kārlis kopā ar Baibu īstenoja pāra izšķiršanas plānu, kas rezultējās ar to, ka Kārlis Simonu atguva un pat apprecēja.

Tomēr Simona nav laimīga un sapņo, ka atkal būs kopā ar Reini.

Bukmeikeri norāda, ka pastāv tikai 33% iespēja, ka laulātā pāra Kārļa un Simonas laulība tiks šķirta.

Roberta mamma ar Fēliksu nesalaulāsies

Afērists Fēlikss noskatījis Roberta mammas mežus, viņš izmanto dažādas metodes, lai tos iegūtu savā īpašumā. Roberta draudzenei Baibai intrigas nav sveša lieta, tāpēc viņa uzreiz saprata, ka bildinājums, kas tika izteikts Roberta mammai, ir viltība.

Bukmeikeri norāda, ka, pateicoties Baibas neatlaidībai, noslēguma sērijā pastāv 74% varbūtība, ka Roberta mamma tomēr neapprecēs Fēliksu un nosargās ģimenes mantojumu – mežu.

Roberts paliks vecpuiša godā

Roberts, Baibas pamudināts, nolēma salaulāties ar savu viltīgo draudzeni. Seriāla skatītāji ir ievērojuši, ka Baiba vēlas apprecēt Robertu tikai viņa mammai īpašumā esošā meža dēļ.

Bukmeikeri mierina, sakot, ja pastāv 62% iespējamība, ka, noslēdzoties piektajai sezonai, Roberts ar Baibu būs nonākuši pie lēmuma neapprecēties.

TV3 seriāla “Viņas melo labāk” piektā sezona noslēgsies 15. septembrī.

TOP komentāri

 • Par pirmo es noteikti zinu
  +6 +4 -2

  Par pirmo es noteikti zinu

  Bukmeikeri nu jūs gan gudri! Vml 5. sezonas noslēgums nebeigsies ar Māra un Martas kāzām, jo Andris Bulis un Lauris Dzelzītis savā instagram profilā ielika bildi kur ir redzams kā Marta ir kāzu kleitā un Māris uzvalkā! Bildes tika ieliktas pirms nepilna mēneša un pirms tam vēl šī gada pavasarī filmēja 6. sezonu. Nedomāju, ja tagad VML ir rudens un pēkšņi sezonas pēdējā serijā būs vasaras vidus! Murgs kautkāds. (Andris Bulis un Lauris Dzelzītis savas bildes kur bija redzams Māris ar Martu kāzu apbģērbā izdzēsa no instagrama tajā pašā dienā kad ielika!)
 • Linda Kvedere
 • a
  +1 +1 0

  a

  XD Kas tur ko bukmeikeriem darīt? Tāpat visi seriāla notikumi jau vienreiz pārraidīti Lietuvā.
  Ko uzzināju : Irēna aprecēs Fēliksu, bet vēlāk izšķirsies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl