Margarita un viņas vīrieši

Komentāri

Ņemot vērā, ka nākamnedēļ noslēdzas seriāla “Viņas melo labāk” 2. sezona, turpinām apskatīt dažus no mūsu varoņiem. Šoreiz pienākusi Margaritas kārta – Nedaudz valdonīga, jo priekšniece kā nekā, sievišķīga, mazliet tomēr arī naiva, diezgan turīgaun, pats galvenais, ceru uz uzticīgu plecu. Tā ir mūsu Margo!

Jau nākamnedēļ interviju sērijā “Istabas vidū” gaidāma otrā intervija, šoreiz ar Margaritas lomas atveidotāju, aktrisi Karīnu Tatarinovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl