Lietuviešu Marta ir blondīne, bet sižets – tas pats! EKSKLUZĪVI – ieskaties kaimiņu ”Viņas melo labāk”

5 komentāri

Kamēr Latvijā sākusies seriāla ”Viņas melo labāk” jaunā sezonu, kaimiņos Lietuvā seriāls ir jau četras sezonas priekšā un top pat kinofilma par kompānijas piedzīvojumiem. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties seriāla lietuviešu versijā.

Kā Skaties.lv atklāj seriāla producents Rimvīds Martinaitis, Lietuvā ”Moterys meluoja geriau”, kura sižets ir par pamatu arī mūsu ”Viņas melo labāk”, kļuvis par īstu hitu.

Īstenam seriāla fanam iespēja ieskatīties lietuviešu variantā būs kā medusmaize – lielākā daļa sižeta līniju sakrīt.

”Pielāgotas nianses, piemēram, latviešiem ir cits humors. Taču viss ”Viņas melo labāk” scenārijs principā iet pēc lietuviešu varianta. Es teiktu, ka 80 procentu līdzība,” spriež Rimvīds. Arī tēli, protams, ir tie paši.

Interesanti, ka, seriālam uzsākot filmēt latviešu versiju, aktieri piemeklēti arī vizuāli līdzīgi Lietuvas zvaigznēm. ”Piemēram, Alisi Polačenko, kura bija galvenā zvaigzne pirmajās sezonās, atveidojot Jolantu, piemeklējām perfekti – tāds pats tipāžs, kā Lietuvas variantā,” stāsta producents.

Savukārt Martas, lietuviešu variantā – Medas, atveidotājas gan atšķiras. Mūsu Evija Skulte ir tumšmate, bet Inga Norkute-Žviniene, kura šo tēlu atveido kaimiņos, ir blondīne.

”Katrā ziņā abos seriālos aktieru izvēle ir lieliska,” gandarīts Rimvīds.

Kas ir tās intrigas, kurām seko Lietuvas seriāla skatītāji 10. sezonā? Rimvīds var nomierināt seriāla fanus – 10. sezonā joprojām rosās tādi tēli kā Māris, Marta, Artis un Roberts.

”Lietuvā seriāls ir megapopulārs, šķiet, ka nav cilvēka Lietuvā, kurš nezinātu ”Moterys meluoja geriau”. Es ceru, ka arī Latvijā tiksim līdz desmitajai sezonai,” entuziasma pilns ir producents.

Viņš neslēpj – pašam kā lietuvietim, protams, tuvāka savas tautas versija, taču ”Viņas melo labāk” bonuss ir krāšņās ūdens ainas un, jā, latviešu seriāla variantā ir vairāk bikini skatu!

”Viļņā nav tādas Daugavas, pa kuru izbraukt ar kuģīti, arī, ja grib filmēt pie jūras, jābrauc krietni tālāk. Latviešu seriāla bonuss tādā ziņā ir  skaistās dabas ainas pie ūdeņiem. Skati pie Daugavas, daudzās ainas pie jūras – te gan kaimiņu versija atpaliek! Lietuviešiem ir vairāk pilsētas skatu,” tā Rimvīds.