4 komentāri

Diezgan skarba dažreiz izrādās ir interneta lietotāju attieksme pret dažnedažādām lietām. Lasot komentāru sadaļu sociālajos tīklos arī pie seriāla “Viņas melo labāk” publikācijām, tā vien šķiet, ka tikpat daudz, cik ir seriāla fanu, netrūkst arī skatītāju, kuriem ir kāds skarbāks komentārs par redzēto.

Nebūs melots, sakot, ka aktiera Kristiana Kareļina tēls seriālā ir viens no visspilgtākajiem, tamdēļ par mākslinieka veikto darbu skatītāju komentāri dalās – citi Kostju slavē, citi peļ! TVPlay komanda visus komentārus apkopoja un lūdza tos komentēt seriāla zvaigznei!

Ko par šiem komentāriem domā viens no iespaidīgākajiem seriāla “Viņas melo labāk” tēliem – aktieris Kristians Kareļins, skaties augstāk pievienotajā video!

Ja arī Tev ir kāda piezīme par redzētajām seriāla epizodēm un aktieriem, pievieno to komentāru sadaļā!

Skaties seriālu ”Viņas melo labāk” kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:35!

TOP komentāri

  • pa lielam
    +4 +4 0

    pa lielam

    Kostaja ir labais,šamējam patīk autiņi+labs meistars.Tādus tipiņus autoservisā reti kad ir nācies sastapt,pārsvarā naudas rausēji,kas nespēj atbildēt par savu haltūru..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl