Līdzīga Martai? “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā sevi piesaka “Netīro deju” zvaigzne Annija

20 komentāri
Līdzīga Martai? “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā sevi piesaka “Netīro deju” zvaigzne Annija
Pubicitātes foto

Pilnā sparā turpinās gan “Viņas melo labāk” piektā sezona, gan arī seriāla līdzinieku konkurss tepat portālā Skaties.lv. Tam pieteikusies arī šova “Netīrās dejas” dalībniece Annija Bērziņa, kura uzskata, ka ir līdzīga Martai.

Anniju pazīstam ne tikai no pagājušās vasaras karstākā realitātes šova “Netīrās dejas”. Viņa cierēja arī uz “TV6 meitenes” statusu, kas gan beidzās nesekmīgi. Tagad viņa mēģinās turpināt savu televīzijas karjeru, un metusi sev izaicinājumu vēl kādā konkursā.

“Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā pieteikušies jau teju 600 dalībnieku, un to skaits aug ar katru dienu. Annija TOPā (ar 415 balsīm raksta tapšanas brīdī) pašlaik ieņem 9. vietu, no kārotā sešinieka iepaliekot vien nedaudz vairāk kā 100 balsis.

Konkursā piedalās gluži vienkārša iemesla dēļ – jo tas ir viņas mīļākais seriāls, savā pieteikumā raksta viņa.

Annija ir mērķtiecīga meitene, ko pierādījusi savā skaļākajā uznācienā līdz šim – ar dalību šovā “Netīrās dejas”, kur nekautrējās no īpaši pikantām ainām kameras priekšām. Viena no tām – kaislīgai ainai pirtī kopā ar Aināru.

Lai gan pēc šova uzvirmoja ziņas par viņas jauno sirdsāķīti, spriežot pēc viņas sociālajiem tīkliem, Annijas sirds joprojām ir brīva.

Ja neesi paguvis, arī Tu vari pieteikties “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku konkursam portālā Skaties.lv līdz pat 12. jūnijam. TO VARI IZDARĪT ŠEIT!

Foto: Annijas un Aināra kaisle

20 komentāri