Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Atcerieties, stāstījām jums par kādu, kurš ir ļoti līdzīgs (lai neteiktu, ka kopija) Valmieras Drāmas teātra aktierim Mārim Bezmeram jeb Robertam no seriāla “Viņas melo labāk”? Viņš savus spēkus atrādīja arī līdzinieku konkursa žūrijai, bet pirms tam aicinājām uz nelielu interviju.

Uz šejieni mani ir atvedusi dzīve. Es, pirmkārt, seriālu ne reizi neesmu redzējis. Nezinu, – tas ir labi vai slikti,” portālam Skaties.lv atzina Artūrs. Viņš šeit ir tikai viena iemesla dēļ, jo puisis pēc sejas ļoti līdzinās jau pieminētajam Bezmeram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es viņam acīmredzot tik ļoti līdzinos, ka dzīvē man ļoti bieži to atgādina, sajauc uz ielas vai arī mazas meitenes kāzās skrien klāt un prasa autogrāfus,” smej jaunietis. Tad izsludināts konkurss, kurā viņu pieteikuši draugi.

Foto: Artūrs “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlases finālā

”Kāpēc tā ir noticis, man nav ne jausmas, bet, ja jau tā ir sanācis, man nav problēmu piedalīties,” stāsta puisis, kuram dzīvē nav sanākusi tikšanās ar aktieri, bet nesen viņi viens otram pagājuši ielā garām. ”Un tad es domāju – es zinu, ka līdzinos tev, bet vai tu zini, ka līdzinies man?” retoriski smej konkursa dalībnieks.

Artūram iepriekš bijusi tuva saskarsme ar skatuvi, jo pats ir improvizācijas teātra aktieris, kā arī vadījis daudz dažādu pasākumu. ”Ir sanācis iejusties daudzos tēlos korporatīvajiem pasākumiem,” par savu pieredzi stāsta Artūrs.

Viņam nav noteikta mērķa, kāpēc ieradās uz atlasi, tāpēc ļausies plūsmai, un, iespējams, atklāsies, kāpēc viņi ar aktieri Māri Bezmeru ir tik līdzīgi.

Video: neliela saruna Robertam apbrīnojami līdzīgo Artūru

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl