23 komentāri
Līderis jau sakrājis 1000 balsis! Pirmais ieskats ”Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa topā
Konkursā iesūtītie foto

Līdz ar seriāla ”Viņas melo labāk” piektās sezonas sākumu paralēli portālā Skaties.lv norisinās arī tā varoņu līdzinieku konkurss. Tajā pašlaik ir izvirzījies viens pārliecinošs līderis, bet cīņa par atlikušajām piecām vietām turpinās ļoti sīvi.

Ieskats noteikumos

Nedaudz atgādināsim noteikumus – līdz pat 12. jūnija plkst. 11.59 ikvienam interesentam, kurš sevi uzskata kaut nedaudz līdzīgu kādam no seriāla ”Viņas melo labāk” varoņiem, ir iespēja sevi pieteikt mūsu rīkotajā konkursā. Savukārt visiem pārējiem ir jābalso par saviem favorītiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seši labākie no skatītāju balsojuma tiks uzreiz pusfinālu, bet vēl 12 viņiem pievienosies pēc publiskās atlases, kuras datumu un laiku izziņosim vēlāk.

Atgādinām, ka nākamajām kārtām kvalificējas tikai tie dalībnieki, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu.

ĪSTS DUBULTNIEKS ROBERTIŅAM

Foto: apskati “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa TOP 20

Līderu cīņas

Pirmajā vietā lasītāju balsojumā pašlaik ļoti pārliecinoši kā vienīgais, kurš pārsniedzis 1000 balsu atzīmi, ir Valts Skuja. Ļoti tuvu tabulā viens otram atrodas 2.-4. vietas īpašnieki – otrajā vietā ierindojas Artūrs Bernāts (653. balsis raksta tapšanas brīdī), trešo vietu ieņem Andrejs Kozlovs, kurš iepaliek vien 14 balsis, bet ceturtajā pozīcijā Marta Vainovska.

Sešinieku noslēdz Santa Dzirkale, kura iekrājusi 393 balsis, bet tikai par 13 balsīm no kārotā TOP 6 atpaliek Kristīne Adamoviča, bet vēl par sešām balsīm zemāk atrodas Elīna Sabīne.

Kā redzams, cīņa ir ļoti sīva, tāpēc turpiniet balsot, jo, iespējams, tieši Tava balss palīdzēs kādam piepildīt savu sapni.

VISUS DALĪBNIEKUS APSKATI ŠEIT

TOP komentāri

 • Anette Christian
  +4 +4 0

  Anette Christian

  Skatos un domāju, kam viņu ir līdzīgi vispār, vēl pēc matu krāsas varētu mēģināt minēt.
 • ----
 • Hm
  +1 +1 0

  Hm

  Tikai viena līdzinās martai un viena mazliet baibai,pārējie lkm domā,ka ar apģērbu ununvien aksesuāriem. vien var izskatīties kā seriāla aktieri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl