”Lauku sētas” skandalozā Vita atgriežas ekrānos vieglas uzvedības meitenes lomā

32 komentāri
”Lauku sētas” skandalozā Vita atgriežas ekrānos vieglas uzvedības meitenes lomā
Kadrs no video

Seriāls ”Viņas melo labāk” nebeidz pārsteigt. Seriāla aktieru komandai pievienojusies Vita Taube, turklāt meitene priecē visai pikantā lomā.

Otrdienas sērijā tika sarīkota varena ballīte pie bagātīgi klātiem galdiem, un kas gan tā par ballīti bez dāmām! Lai piešķiltu pasākumam pipariņu un censtos novest no ceļa Markusu, kurš spītīgi ieķēries Marijā, uz pasākumu tiks atvestas vaļīgas draiskules.

Šovbiznesa draugi vienā no meitenēm atpazīs slaveno Vitu Taubi, kura guva slavu ”Lauku sētā” un pēc tam iepinusies vairākos skaļos skandālos.

Arī uznāciens ”Viņas melo labāk” Vitas faniem neliks vilties. Meitene ieradīsies satriecošās augstpapēžu kurpēs un spīdīga kleitā un droši iesēdīsies klēpī vienam no puskailajiem brāļiem Macikiem.

Sekss ir Vitas skaistuma noslēpums! Vairāk lasi TE!

Kas notiks tālāk un vai Vita seriālā ir uz palikšanu? Turpini sekot intrigai!

Vasaras plaukumā TV3 parūpējies arī par to, lai seriāla fani varētu mierīgi izbaudīt pēcpusdienas ārpus mājas – pamainīts ”Viņas melo labāk” raidīšanas laiks.

Turpmāk ”Viņas melo labāk” jaunāko sēriju baudi ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.35, uzreiz pēc jaunā raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra”.